Ferrari v laku od Lamborghini? I to oficiální cestou lze, a stojí to za to!

Síla individualizací dokáže přenášet i odstíny laků přes nesmiřitelné značky. Přesně tak je tomu i v tomto případě.

S odstíny automobilových laků je to jednoznačné. Dle kódu či názvu lze snadno zjistit příbuzenství, která jsou mnohdy zajímavá. V rámci speciálních individuálních objednávek tak lze například továrně nalakovat BMW do odstínu Verde Mantis, který používá Lamborghini.

Ferrari 488 Pista je rychlejší, než se předpokládalo. Na stovce je za 2,26 s!

Ferrari 488 Pista je rychlejší, než se předpokládalo. Na stovce je za 2,26 s!

A rozzuřený býk "daruje" dokonce i sousedům do Maranella. Ferrari F12tdf se svým atmosférickým dvanáctiválcem 6,3 litru a výkonem 770 koní platí za jeden z posledních výkřiků této legendární jednotky. Více než zrychlení z nuly na sto za 2,9 sekund uchvacuje svým charakterem a údajně také nekompromisními jízdními vlastnostmi. 

Tento model jsme viděli v několika barevných variacích, ovšem nyní po internetu koluje kousek z Japonska. Zdejší majitel jej nechal nalakovat do odstínu Bronzo Masaru. Do stejné barvy, kterou oficiálně nabízí Lamborghini. Konkrétně přímo pro Aventador SV či padesátiletou výroční edici stejného modelu.

Ferrari ukazuje své speciální modely. Monza SP1 a SP2 zamíří ke sběratelům

Ferrari ukazuje své speciální modely. Monza SP1 a SP2 zamíří ke sběratelům

Nikdo se bez vědomí tokijského majitele nedozvíme, kolik takový příplatek v showroomu Ferrari stojí, ovšem je potřeba říci, že netradiční odstín bronzové supersportu opravdu sluší. Kdo by to byl řekl do tak ostře řezaného designu, že mu bude sedět odstín semišových dámských bot?

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4: Pořád jako pírko!

Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4 (minitest)

Aktuální Vitara už nějakou dobu spoléhá výlučně na benzínové turbomotory a nedávno k nim nově přibylo i více bezpečnostních systémů. Jak jezdí se čtrnáctistovkou, manuálem a pohonem všech kol?

13.  12.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Nissan Altima 2.5 CVT SV: Mnohem lepší, než se může zdát

Nissan Altima 2.5 CVT SV (minitest)

Větší japonské sedany Evropa téměř ignoruje, z vlastní zkušenosti z amerických cest vám ale můžeme říci, že je to docela škoda. Třeba Nissan Altima je skvělý vůz s neskutečnou spotřebou!

11.  12.  2018 | Miro Mihálik | 67 příspěvků
Minitest Mini Cooper S E Countryman All4: Nabíjejte, jinak smysl nedává

Mini Cooper S E Countryman All4 (minitest)

Bruselští byrokraté nám připravili podmínky, které už brzy spustí lavinu hybridů. Pojďte se s námi skrze benzin-elektrický Countryman podívat, jak bude vypadat všední realita příštích let.

8.  12.  2018 | Miro Mihálik | 12 příspěvků