Ferrari v laku od Lamborghini? I to oficiální cestou lze, a stojí to za to!

Síla individualizací dokáže přenášet i odstíny laků přes nesmiřitelné značky. Přesně tak je tomu i v tomto případě.

S odstíny automobilových laků je to jednoznačné. Dle kódu či názvu lze snadno zjistit příbuzenství, která jsou mnohdy zajímavá. V rámci speciálních individuálních objednávek tak lze například továrně nalakovat BMW do odstínu Verde Mantis, který používá Lamborghini.

Ferrari 488 Pista je rychlejší, než se předpokládalo. Na stovce je za 2,26 s!

Ferrari 488 Pista je rychlejší, než se předpokládalo. Na stovce je za 2,26 s!

A rozzuřený býk "daruje" dokonce i sousedům do Maranella. Ferrari F12tdf se svým atmosférickým dvanáctiválcem 6,3 litru a výkonem 770 koní platí za jeden z posledních výkřiků této legendární jednotky. Více než zrychlení z nuly na sto za 2,9 sekund uchvacuje svým charakterem a údajně také nekompromisními jízdními vlastnostmi. 

Tento model jsme viděli v několika barevných variacích, ovšem nyní po internetu koluje kousek z Japonska. Zdejší majitel jej nechal nalakovat do odstínu Bronzo Masaru. Do stejné barvy, kterou oficiálně nabízí Lamborghini. Konkrétně přímo pro Aventador SV či padesátiletou výroční edici stejného modelu.

Ferrari ukazuje své speciální modely. Monza SP1 a SP2 zamíří ke sběratelům

Ferrari ukazuje své speciální modely. Monza SP1 a SP2 zamíří ke sběratelům

Nikdo se bez vědomí tokijského majitele nedozvíme, kolik takový příplatek v showroomu Ferrari stojí, ovšem je potřeba říci, že netradiční odstín bronzové supersportu opravdu sluší. Kdo by to byl řekl do tak ostře řezaného designu, že mu bude sedět odstín semišových dámských bot?

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

včera | Vladimír Kadera | 5 příspěvků
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 71 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků