Ferrari u nás prodalo již 200 nových vozů

Italská automobilka Ferrari slaví v letošním roce nejen šedesáté narozeniny, ale také deset let oficiálního působení na našem trhu. Za tuto dobu si vozy této značky koupilo přes oficiálního prodejce 200 zákazníků a hlavně v posledních letech se prodeje výrazně zvyšují.

Dle oficiálního dovozce by si daný vůz zakoupilo ještě mnohem více zákazníků, ovšem díky tvrdým limitům ze strany výrobce jich prostě k nám více nepřijde. Letos se tak dočká 29 řidičů, kteří si budou moci dopřát vysněné svezení v italské klasice.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků