Ferrari T2-G, Ital po japonské kůře

Japonský tuning to k nám má poměrně daleko, a tak o něm mnoho nevíme. Když se s ním již setkáme, jde většinou o zturbované monstra na oblíbené japonské sprinty, případně vozy upravené pro závody ve driftování. Jenže tím jejich umění nekončí.

Japonský tuner T2-G si vzal do parády italské Ferrari F430. Po vzoru mnohých evropských úpravců se pustil do individualizace vzhledu.

Na voze ihned zaujme nový přední nárazník, který vypustil dva nasávací otvory a přijal jeden celistvý. Nárazník kombinuje plasty a karbon a díky spodnímu spoileru se podepsal na lepším přítlaku přední nápravy.

Nové jsou i boky vozu, resp. prahové nástavce s nasávacími otvory, které mají nový design. Na zádi vozu pak dominuje nový difusor, který je opět z karbonu. Vše pak podtrhují nová kola, kterých má stylista na výběr z mnoha desítek vzorů.

I když jsou japonští inženýři velmi zdatní, v T2-G se do úpravy výkonu nepustili. Vše je tak stejné jako u série.

Ve finále jde tak o velmi povedený a decentní facelift, který celkový dojem z vozu nijak nepokazil.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Ferrari T2-G
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků