Ferrari se inspirovalo Lambem a fandí traktorům

Společnost Case IH možná ani neznáte, má sídlo ve Spojených státech a je světovým lídrem v oblasti zemědělských strojů. Traktory, kombajny, secí stroje, tam je Case IH jako doma. A protože firma je součástí skupiny Fiat, dostala zajímavou příležitost - prezentovat se na závodních monopostech Ferrari při zámořských grand prix. A to pozoruhodným způsobem.

„Jsme poctěni, že nám Skupina Fiat, hlavní akcionář společnosti Ferrari, poprvé umožnila, abychom mohli nahradit logo vzpínajícího se koně na vozech Formule 1,” prohlásil Mario Ferla, ředitel firmy Case IH. Ferrari tak na chvíli zahodí svého koníka a budou se po Indianapolis prohánět se značkou traktorů na prsou.

Že by firma Case IH začala dělat supersporty a Ferrari by se vydalo tak trochu opačnou cestou Lamborghini a stavělo zemědělské stroje?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků