Ferrari se inspirovalo Lambem a fandí traktorům

Společnost Case IH možná ani neznáte, má sídlo ve Spojených státech a je světovým lídrem v oblasti zemědělských strojů. Traktory, kombajny, secí stroje, tam je Case IH jako doma. A protože firma je součástí skupiny Fiat, dostala zajímavou příležitost - prezentovat se na závodních monopostech Ferrari při zámořských grand prix. A to pozoruhodným způsobem.

„Jsme poctěni, že nám Skupina Fiat, hlavní akcionář společnosti Ferrari, poprvé umožnila, abychom mohli nahradit logo vzpínajícího se koně na vozech Formule 1,” prohlásil Mario Ferla, ředitel firmy Case IH. Ferrari tak na chvíli zahodí svého koníka a budou se po Indianapolis prohánět se značkou traktorů na prsou.

Že by firma Case IH začala dělat supersporty a Ferrari by se vydalo tak trochu opačnou cestou Lamborghini a stavělo zemědělské stroje?

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků