Ferrari prorazilo Čínskou zeď

Zástupci italské automobilky Ferrari absolvovali netradiční pouť z rodného Maranella do Číny. Cestu dlouhou přes 20 000 km absolvovala dvojice vozů 612 Scaglietti, tedy jediný model koncepce 2+2. Oba vozy fungovaly celou cestu jako hodinky a na jejím konci je mohli přivítat tradiční čínští draci. Akce probihala při příležitosti zásadního rozšíření působnosti italské automobilky na čínském trhu. Promo akce Ferrari na čínském území by byla ještě před pár lety něčím zcela nemyslitelným, dnes se italové snaží seč mohou, aby získali automobilce nové zákazníky z řad bohatých číňanů, který je rok od roku více. Jak moc bude Ferrari na čínském trhu úspěšné, ukáže až čas. 

Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků