Ferrari prorazilo Čínskou zeď

Zástupci italské automobilky Ferrari absolvovali netradiční pouť z rodného Maranella do Číny. Cestu dlouhou přes 20 000 km absolvovala dvojice vozů 612 Scaglietti, tedy jediný model koncepce 2+2. Oba vozy fungovaly celou cestu jako hodinky a na jejím konci je mohli přivítat tradiční čínští draci. Akce probihala při příležitosti zásadního rozšíření působnosti italské automobilky na čínském trhu. Promo akce Ferrari na čínském území by byla ještě před pár lety něčím zcela nemyslitelným, dnes se italové snaží seč mohou, aby získali automobilce nové zákazníky z řad bohatých číňanů, který je rok od roku více. Jak moc bude Ferrari na čínském trhu úspěšné, ukáže až čas. 

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků