Ferrari připravuje nový model, Dino to ale nebude

V poslední době se vedou neustálé spekulace ohledně nového modelu Ferrari. Původní informace hovořily o novém Dinu, Ferrari to vehementně popíralo a jak se zdá, nástupce legendárního modelu se zřejmě nedočkáme. Pro Detroit však automobilka z Maranella připravuje něco jiného.

S velkou pravděpodobností půjde o model GT California. Vůz bude vycházet ze současného F430, ovšem jeho karoserie bude koncepce 2+2. Další novinkou bude propracovaný osmiválec 4,3 l ze stejného modelu, který dostane také přímé vstřikování paliva.

Název nového modelu byl odhalen díky tomu, že v Americe si ho Ferrari zaregistrovalo již v prosinci minulého roku. Všechno vyjde na povrch v lednu, na již zmiňovaném autosalonu v Detroitu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 19 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků