Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design

Speciál, který je učen pro testovací účely automobilky Ferrari prostřednictvím vybraných zákazníků, získal prestižní ocenění, které se každoročně uděluje při příležitosti mezinárodního autosalonu v Detroitu. V porotě zasedalo sedmnáct nejprestižnějších mezinárodních automobilových designérů, jako jsou Chris Bengle z BMW, Willy G. Davidson, šéf designér u Harley-Davidson, nebo Shiro Nakamura z Nissanu. Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design, tedy za nejlepší designové provedení ve vztahu k účelům, pro které bylo stvořeno.

Tip: Přečtěte si vše o speciálu Ferrari FXX.


Ferrari FXX

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků