Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design

Speciál, který je učen pro testovací účely automobilky Ferrari prostřednictvím vybraných zákazníků, získal prestižní ocenění, které se každoročně uděluje při příležitosti mezinárodního autosalonu v Detroitu. V porotě zasedalo sedmnáct nejprestižnějších mezinárodních automobilových designérů, jako jsou Chris Bengle z BMW, Willy G. Davidson, šéf designér u Harley-Davidson, nebo Shiro Nakamura z Nissanu. Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design, tedy za nejlepší designové provedení ve vztahu k účelům, pro které bylo stvořeno.

Tip: Přečtěte si vše o speciálu Ferrari FXX.


Ferrari FXX

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků