Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design

Speciál, který je učen pro testovací účely automobilky Ferrari prostřednictvím vybraných zákazníků, získal prestižní ocenění, které se každoročně uděluje při příležitosti mezinárodního autosalonu v Detroitu. V porotě zasedalo sedmnáct nejprestižnějších mezinárodních automobilových designérů, jako jsou Chris Bengle z BMW, Willy G. Davidson, šéf designér u Harley-Davidson, nebo Shiro Nakamura z Nissanu. Ferrari FXX získalo cenu za nejlepší funkční design, tedy za nejlepší designové provedení ve vztahu k účelům, pro které bylo stvořeno.

Tip: Přečtěte si vše o speciálu Ferrari FXX.


Ferrari FXX

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků