Ferrari Concept s inspirací F430

Luca Serafini není ve světě designu a počítačových návrhů vozů žádným nováčkem. Loni na podzim tento italský student představil svou vizi budoucnosti Lamborghini v podobě studie Embolado a nyní ukázal, jak vidí budoucnost u konkurenčního Ferrari.

Tip: Studii Lamborghini Embolado naleznete zde.

Současná studie představuje vůz, který by měl nahradit v budoucnu model F430. Klasický menší sportovní vůz s tradiční koncepcí Ferrari určitými částmi vcelku dobře navazuje na současný model, ale přidává mnoho nového s mírným nádechem retra, hlavně v oblasti předních blatníků. Zda se designérovi podaří prosadit svůj návrh do produkční podoby není prozatím známo, ale Itálie může být klidná, že série skvělých návrhářů aut bude pokračovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků