Ferrari Concept s inspirací F430

Luca Serafini není ve světě designu a počítačových návrhů vozů žádným nováčkem. Loni na podzim tento italský student představil svou vizi budoucnosti Lamborghini v podobě studie Embolado a nyní ukázal, jak vidí budoucnost u konkurenčního Ferrari.

Tip: Studii Lamborghini Embolado naleznete zde.

Současná studie představuje vůz, který by měl nahradit v budoucnu model F430. Klasický menší sportovní vůz s tradiční koncepcí Ferrari určitými částmi vcelku dobře navazuje na současný model, ale přidává mnoho nového s mírným nádechem retra, hlavně v oblasti předních blatníků. Zda se designérovi podaří prosadit svůj návrh do produkční podoby není prozatím známo, ale Itálie může být klidná, že série skvělých návrhářů aut bude pokračovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků