Ferrari chystá poctu známému filmu pro petrolheady. Natáčelo se v Monaku

Ferrari v Monaku natáčelo svou verzi známého snímku C'était Un Rendez-Vous. A teď má pro nás menší upoutávku.

Přestože se o uplynulém víkendu Velká cena Monaka nejela, v ulicích města nebylo zrovna ticho ani navzdory pandemii koronaviru. Ferrari se totiž rozhodlo právě zde natáčet krátký film Le Grande Rendez-vous (Velké setkání). Snímek bude inspirován známým francouzským originálem C'était Un Rendez-Vous z roku 1976, který mnozí petrolheadi znají (viz níže).

Namísto rychlé jízdy ulicemi Paříže za účelem následného rande s blondýnkou však bude v moderní verzi využito právě Monako. A namísto kamerového Mercedesu-Benz 450SEL 6.9 a dabovaného zvuku Ferrari 275 GTB se v novém filmu střihne poslední hypersport italské značky SF90 Stradale, za jehož volantem bude pilot Formule 1 Charles Leclerc.

Historie osobních vozů Ferrari na jednom místě: Připomeňte si nádherné legendy!

Historie osobních vozů Ferrari na jednom místě: Připomeňte si nádherné legendy!

Těšíme se na výsledek, jelikož i na Le Grande Rendez-vous pracuje ve funkci produkčního sám Claude Lelouch, tedy režisér původního snímku ze 70. let. Asi bychom však neočekávali tak „undergroundový“ styl jako v minulosti. Ostatně na upoutávce níže lze vidět štáb Ferrari a auto prohánějící se uzavřenými ulicemi. Zato originál vznikal ve třech lidech a otevřeném provozu Paříže.

Premiéra Le Grand Rendez-vous proběhne 13. června.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 33 příspěvků