Ferrari 612 Scaglietti One to One: víc individualizace

Program One to One umožňuje majitelům Ferrari přizpůsobit si vůz k obrazu svému. Jako první je k dispozici pro 612 Scaglietti.

Maranellská automobilka představila na probíhajícím autosalonu v New Yorku nový program s názvem One to One, díky němuž si bude moct každý majitel přizpůsobit svůj vůz tak, aby se v něm cítil co nejlépe. Podobný individualizační program nabízí i konkurenční Lamborghini s názvem Ad Personam.

Je skutečně pozoruhodné, jak i tyto automobilky, které si už od svého vzniku zakládají svém image, nabízejí svým zákazníkům širokou paletu úprav. Koneckonců, je to určitě lepší, než si
„svépomocně” ozdobit své Ferrari neoriginálními prvky. 
 
Automobilka Ferrari nyní nabízí k modelu 612 Scaglietti více druhů potahů a materiálů a různé barvy čalounění. 612 Scaglietti s přívlastkem One to One může na přání zákazníka disponovat panoramatickou střechou a taky elektro-hydraulickou převodovkou SuperFast. Všechny vyžádané úpravy bude moci zákazník konzultovat se speciálně určenými poradci.
 
Po provedení všech individualizačních úprav ve fabrice v Maranellu, na které sa samozřejmě vztahuje i záruka, bude zákazníkovi vystavena i velice individuální faktura na zaplacení nemalé částky.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Ferrari 612 Scaglietti One to One Program


 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků