Ferrari 612 Scaglietti One to One: víc individualizace

Program One to One umožňuje majitelům Ferrari přizpůsobit si vůz k obrazu svému. Jako první je k dispozici pro 612 Scaglietti.

Maranellská automobilka představila na probíhajícím autosalonu v New Yorku nový program s názvem One to One, díky němuž si bude moct každý majitel přizpůsobit svůj vůz tak, aby se v něm cítil co nejlépe. Podobný individualizační program nabízí i konkurenční Lamborghini s názvem Ad Personam.

Je skutečně pozoruhodné, jak i tyto automobilky, které si už od svého vzniku zakládají svém image, nabízejí svým zákazníkům širokou paletu úprav. Koneckonců, je to určitě lepší, než si
„svépomocně” ozdobit své Ferrari neoriginálními prvky. 
 
Automobilka Ferrari nyní nabízí k modelu 612 Scaglietti více druhů potahů a materiálů a různé barvy čalounění. 612 Scaglietti s přívlastkem One to One může na přání zákazníka disponovat panoramatickou střechou a taky elektro-hydraulickou převodovkou SuperFast. Všechny vyžádané úpravy bude moci zákazník konzultovat se speciálně určenými poradci.
 
Po provedení všech individualizačních úprav ve fabrice v Maranellu, na které sa samozřejmě vztahuje i záruka, bude zákazníkovi vystavena i velice individuální faktura na zaplacení nemalé částky.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Ferrari 612 Scaglietti One to One Program


 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků