Ferrari 612 Scaglietti One to One: víc individualizace

Program One to One umožňuje majitelům Ferrari přizpůsobit si vůz k obrazu svému. Jako první je k dispozici pro 612 Scaglietti.

Maranellská automobilka představila na probíhajícím autosalonu v New Yorku nový program s názvem One to One, díky němuž si bude moct každý majitel přizpůsobit svůj vůz tak, aby se v něm cítil co nejlépe. Podobný individualizační program nabízí i konkurenční Lamborghini s názvem Ad Personam.

Je skutečně pozoruhodné, jak i tyto automobilky, které si už od svého vzniku zakládají svém image, nabízejí svým zákazníkům širokou paletu úprav. Koneckonců, je to určitě lepší, než si
„svépomocně” ozdobit své Ferrari neoriginálními prvky. 
 
Automobilka Ferrari nyní nabízí k modelu 612 Scaglietti více druhů potahů a materiálů a různé barvy čalounění. 612 Scaglietti s přívlastkem One to One může na přání zákazníka disponovat panoramatickou střechou a taky elektro-hydraulickou převodovkou SuperFast. Všechny vyžádané úpravy bude moci zákazník konzultovat se speciálně určenými poradci.
 
Po provedení všech individualizačních úprav ve fabrice v Maranellu, na které sa samozřejmě vztahuje i záruka, bude zákazníkovi vystavena i velice individuální faktura na zaplacení nemalé částky.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Ferrari 612 Scaglietti One to One Program


 

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků