Ferrari 612 Scaglietti One to One: víc individualizace

Program One to One umožňuje majitelům Ferrari přizpůsobit si vůz k obrazu svému. Jako první je k dispozici pro 612 Scaglietti.

Maranellská automobilka představila na probíhajícím autosalonu v New Yorku nový program s názvem One to One, díky němuž si bude moct každý majitel přizpůsobit svůj vůz tak, aby se v něm cítil co nejlépe. Podobný individualizační program nabízí i konkurenční Lamborghini s názvem Ad Personam.

Je skutečně pozoruhodné, jak i tyto automobilky, které si už od svého vzniku zakládají svém image, nabízejí svým zákazníkům širokou paletu úprav. Koneckonců, je to určitě lepší, než si
„svépomocně” ozdobit své Ferrari neoriginálními prvky. 
 
Automobilka Ferrari nyní nabízí k modelu 612 Scaglietti více druhů potahů a materiálů a různé barvy čalounění. 612 Scaglietti s přívlastkem One to One může na přání zákazníka disponovat panoramatickou střechou a taky elektro-hydraulickou převodovkou SuperFast. Všechny vyžádané úpravy bude moci zákazník konzultovat se speciálně určenými poradci.
 
Po provedení všech individualizačních úprav ve fabrice v Maranellu, na které sa samozřejmě vztahuje i záruka, bude zákazníkovi vystavena i velice individuální faktura na zaplacení nemalé částky.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Ferrari 612 Scaglietti One to One Program


 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků