Ferrari 612 Scaglietti nově se satelitním rádiem

Také italská automobilka Ferrari nabídne svým zákazníkům opravdu luxusní prvek výbavy, který lze doposud najít jen v hrstce těch nejdražších vozů. Model Ferrari 612 Scaglietti totiž dostane, jako první z Italů, do výbavy satelitní rádio společnosti XM, což umožní řidiči bez problémů poslouchat své oblíbené stanice bez jakékoli ztráty signálu.

Pro zákazníky ve Spojených státech je navíc připraven i systém NavTraffic, který neustále sleduje hustotu provozu a v duchu RDS-TMC a GPS navigace umí upravit trasu tak, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.

Každý zákazník má po koupi tuto službu předplacenou na tři roky, ale s ohledem na cenu vozu je pár stovek dolarů, které tím ušetří, zanedbatelných.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků