Ferrari 612 Scaglietti nově se satelitním rádiem

Také italská automobilka Ferrari nabídne svým zákazníkům opravdu luxusní prvek výbavy, který lze doposud najít jen v hrstce těch nejdražších vozů. Model Ferrari 612 Scaglietti totiž dostane, jako první z Italů, do výbavy satelitní rádio společnosti XM, což umožní řidiči bez problémů poslouchat své oblíbené stanice bez jakékoli ztráty signálu.

Pro zákazníky ve Spojených státech je navíc připraven i systém NavTraffic, který neustále sleduje hustotu provozu a v duchu RDS-TMC a GPS navigace umí upravit trasu tak, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.

Každý zákazník má po koupi tuto službu předplacenou na tři roky, ale s ohledem na cenu vozu je pár stovek dolarů, které tím ušetří, zanedbatelných.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků