Ferrari 612 Scaglietti nově se satelitním rádiem

Také italská automobilka Ferrari nabídne svým zákazníkům opravdu luxusní prvek výbavy, který lze doposud najít jen v hrstce těch nejdražších vozů. Model Ferrari 612 Scaglietti totiž dostane, jako první z Italů, do výbavy satelitní rádio společnosti XM, což umožní řidiči bez problémů poslouchat své oblíbené stanice bez jakékoli ztráty signálu.

Pro zákazníky ve Spojených státech je navíc připraven i systém NavTraffic, který neustále sleduje hustotu provozu a v duchu RDS-TMC a GPS navigace umí upravit trasu tak, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.

Každý zákazník má po koupi tuto službu předplacenou na tři roky, ale s ohledem na cenu vozu je pár stovek dolarů, které tím ušetří, zanedbatelných.

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 52 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků