Ferrari 612 Scaglietti nově se satelitním rádiem

Také italská automobilka Ferrari nabídne svým zákazníkům opravdu luxusní prvek výbavy, který lze doposud najít jen v hrstce těch nejdražších vozů. Model Ferrari 612 Scaglietti totiž dostane, jako první z Italů, do výbavy satelitní rádio společnosti XM, což umožní řidiči bez problémů poslouchat své oblíbené stanice bez jakékoli ztráty signálu.

Pro zákazníky ve Spojených státech je navíc připraven i systém NavTraffic, který neustále sleduje hustotu provozu a v duchu RDS-TMC a GPS navigace umí upravit trasu tak, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.

Každý zákazník má po koupi tuto službu předplacenou na tři roky, ale s ohledem na cenu vozu je pár stovek dolarů, které tím ušetří, zanedbatelných.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků