Fantom Nürburgringu půjde do výroby. Elon Musk potvrdil produkci sportovní Tesly

Zatímco Model 3 má nyní oficiálně schválenou výrobu v Číně, Model S se chystá na svou první ostrou verzi. Pokud se to povede, bude to pěkný hukot.

Upravená, a překvapivě velmi atraktivní, Tesla Model S ve sportovní úpravě jde podle posledních informacích opravdu do výroby. Potvrdil to předseda představenstva společnosti Elon Musk na svém Twitteru. Novinka se prý světu představí v létě příštího roku. 

Tesla pracuje na kapalinovém vyhřívání a chlazení sedaček. Ukazují to patentové nákresy

Tesla pracuje na kapalinovém vyhřívání a chlazení sedaček. Ukazují to patentové nákresy

Velmi diskutovaná verze Plaid se tak opravdu podívá do garáží nadšenců. Podle všeho by měla mít stejná odlehčená kola na semi-slickových pneumatikách a karbon-keramické brzdy, jako vůz, který se v minulém měsíci objevoval na Nürburgringu

Nemůžeme vám říct nic konkrétního, protože to momentálně neví snad nikdo, možná kromě Elona Muska. Víme pouze to, že v létě roku 2020 se začne prodávat sportovní verze Tesly, který by měla mít tři elektromotory, upravený vzhled, ostře mířený podvozek a dost možná i sportovní sedadla.

Tesla sice nekraluje Nürburgringu, ale dokázala dokonale pobláznit Nizozemce

Tesla sice nekraluje Nürburgringu, ale dokázala dokonale pobláznit Nizozemce

Když už nic jiného, bude to alespoň zajímavá odpověď na Porsche Taycan, které bylo takto okruhově vybaveno již od svého debutu. Podle neoficiálních čísel má ale zatím ostře zaměřená Tesla v Zeleném pekle o dost rychlejší čas než Taycan. Ať už tedy všichni nechají domněnek a předloží nám fakta!

Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

dnes | Vladimír Kadera | 9 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 79 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků