Fantom Nürburgringu půjde do výroby. Elon Musk potvrdil produkci sportovní Tesly

Zatímco Model 3 má nyní oficiálně schválenou výrobu v Číně, Model S se chystá na svou první ostrou verzi. Pokud se to povede, bude to pěkný hukot.

Upravená, a překvapivě velmi atraktivní, Tesla Model S ve sportovní úpravě jde podle posledních informacích opravdu do výroby. Potvrdil to předseda představenstva společnosti Elon Musk na svém Twitteru. Novinka se prý světu představí v létě příštího roku. 

Tesla pracuje na kapalinovém vyhřívání a chlazení sedaček. Ukazují to patentové nákresy

Tesla pracuje na kapalinovém vyhřívání a chlazení sedaček. Ukazují to patentové nákresy

Velmi diskutovaná verze Plaid se tak opravdu podívá do garáží nadšenců. Podle všeho by měla mít stejná odlehčená kola na semi-slickových pneumatikách a karbon-keramické brzdy, jako vůz, který se v minulém měsíci objevoval na Nürburgringu

Nemůžeme vám říct nic konkrétního, protože to momentálně neví snad nikdo, možná kromě Elona Muska. Víme pouze to, že v létě roku 2020 se začne prodávat sportovní verze Tesly, který by měla mít tři elektromotory, upravený vzhled, ostře mířený podvozek a dost možná i sportovní sedadla.

Tesla sice nekraluje Nürburgringu, ale dokázala dokonale pobláznit Nizozemce

Tesla sice nekraluje Nürburgringu, ale dokázala dokonale pobláznit Nizozemce

Když už nic jiného, bude to alespoň zajímavá odpověď na Porsche Taycan, které bylo takto okruhově vybaveno již od svého debutu. Podle neoficiálních čísel má ale zatím ostře zaměřená Tesla v Zeleném pekle o dost rychlejší čas než Taycan. Ať už tedy všichni nechají domněnek a předloží nám fakta!

Minitest Toyota Yaris GR-Sport Hybrid: Hvězdné války bez zvláštních efektů

Toyota Yaris GR Sport Hybrid

Naprosto skvělá Toyota Yaris GRMN vypadá jako helma bojovníka z Hvězdných válek a jízda je jako mezigalaktická bitva. Co když ale slavné sérii filmů vezmete speciální efekty?

dnes | Vladimír Kadera
Minitest Mazda 6 Wagon Skyactiv-D184 AT Revolution Top: Pohlazení po duši

Mazda 6 Wagon Skyactiv-D AT

Současná generace Mazdy 6 je tady s námi už od roku 2013. Její poslední facelift byl tak důsledný, že by se snad dalo hovořit o mezigenerační obměně, tyto úvahy si ale dnes odpustíme. Pojďme si místo toho popovídat o tom, proč je Mazda 6 stále prostě „jen“ moc, moc dobré auto.

19.  11.  2019 | Petr Schnagl | 69 příspěvků
Minitest BMW 440i xDrive Cabrio: Jízda s panem Dokonalým. Možná už naposledy

BMW 440i xDrive Cabrio

Kabriolety střední velikosti se už pomalu stávají ohroženým druhem. Buďme rádi za každého zástupce této dokonalé třídy!

16.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 14 příspěvků