Falešné dálniční známky opět útočí na české řidiče

Je to sotva pár dnů, kdy Českou republiku doslova zaplavila vlna falešných dálničních známek a to v nebývalé míře. Policisté v uplynulých dnech opět při pravidelných dopravních akcích zaregistrovali výrazné zvýšení počtu odhalených falsifikátů a to hlavně na Jižní Moravě. Zajímavým zjištěním a možnou stopou k pachateli bylo odhalení, že jeden velký autobusový dopravce měl na svých vozech hned čtyři falešné známky, které ovšem zakoupil ve velkém u dealera. Zda tato stopa povede k odhalení tvůrců falešných známek nejde prozatím říct, ovšem je to první významnější stopa.

Tip: Podrobnější informace o tom, jak odhalit falešné dálniční známky, získáte zde.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků