Facelift Lamborghini Huracán na prvních fotkách. Co všechno se změní?

Lamborghini Huracán se vyrábí na stejné lince jako Audi R8, které dostalo na konci loňského roku modernizaci. Facelift Baby Lamba tak na sebe nenechá dlouho čekat. Co všechno se změní?

Nástupce Gallarda se vyrábí již od roku 2014. Nejlevnější vstup do světa splašených býků nyní čeká omlazení, a to pro obě verze, čtyřkolku LP610-4 i zadokolku LP580-2. Potvrdily to špionážní fotografie testovací muly z minulého září a nyní i dvě detailní fotografie, které pochází z mobilní aplikace určené pro zákazníky.

Lamborghini Huracán bylo prodáno za 715.000 eur. Mělo přímo svatého majitele

Lamborghini Huracán bylo prodáno za 715.000 eur. Mělo přímo svatého majitele

Facelift nejmenšího Lamborghini se bude podřizovat aerodynamice. Stylistické změny přinesou agresivnější vzhled po vzoru ostřejší verze Performante. Kromě karosářských prací čeká Huracán zřejmě i změna pod kapotou. Musí totiž držet krok se sesterskou Audi R8, která v nedávném faceliftu dostala nepatrnou porci koní navíc. Obě verze by tak měly posílit minimálně o deset koní.

Lamborghini Huracán Performante Spyder naživo: Měkká je tady pouze střecha

Lamborghini Huracán Performante Spyder naživo: Měkká je tady pouze střecha

Facelift se bude týkat pouze základních modelů. Silnější verze Performante zůstane beze změn, protože se představila teprve v loňském roce. Říká se také, že Huracán čeká změna v interiéru, kde by měl analogovou středovou konzoli vystřídat velký dotykový displej orientovaný na výšku, jako má například Tesla. Tuto novinku ale vidíme reálně až u jeho nástupce, který by měl dorazit do tří let.

Omlazené lambo se představí ještě v letošním roce. Pokud a o kolik se zvýší cena, zatím nevíme, nepatrné navýšení ale očekávat můžeme. Základní Lamborghini Huracán LP610-4 ve verzi Spyder u nás vyjde zhruba na 6.000.000 Kč.

Youtuber řádil s Lamborghini Huracán v blátě. Přehřálo se... (+video)

Youtuber řádil s Lamborghini Huracán v blátě. Přehřálo se... (+video)

V Boloni mají v poslední době plné ruce práce. Pracují na propagaci nového SUV Urus, vyvíjejí hybridní náhradu za vlajkovou loď Aventador, a ještě kolují zvěsti o chystaném elektrickém hypersportu LB48H, který by měl mít cenovku okolo 3 milionů eur a místo baterií používat superkapacitory. Na rozdíl od elektrochemické reakce, kterou využívá baterie, ukládá superkapacitor energii pomocí statického náboje.

Minitest BMW X3 M40d: Opravdu těžká volba!

BMW X3 M40d (minitest)

M40d sice není nejvýkonnější, ale zato nejdražší verzí modelu X3. Srdce by sáhlo po benzinovém šestiválci M40i, dříve nebo později se vám však do rozhodování začne plést mozek.

dnes | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

21.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 7 příspěvků
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 72 příspěvků