Fabulous Lexus LS460: elegantní tuning z Japonska

Ani velké a luxusní limuzíny se neubrání zásahům tunerů. Lexus LS460 si vzala do parády tunerská dílna Fabulous a vzniklo dílo vskutku povedené.

Úpravce zaměřil jenom na změnu stylingu a techniku nechal beze změn. Změn vzhledu je ale poměrně dost. Již při čelním pohledu je jasné, kde se pracovalo. Přední maska s mřížkou chladiče je nyní daleko jednotnější a vůz trochu připomíná německý Mercedes. Z boku pak zaujmou velká 22" kola z lehké slitiny s pneumatikami 245/30 vpředu a 295/25 vzadu. Jejich design se k černé limuzíně hodí. Zadní části vozu pak dominují koncovky výfuku zvýrazněné nepřehlédnutelným chromováním.

Ke zmíněnému se přidal nespočet drobností a výsledkem je vůz, který neztratil mnoho na své „tovární eleganci” a přitom nabízí více individuality a sportovního šmrncu. Nevíme, jestli se zrovna tato úprava stane prodejním hitem, ale její elegance si zaslouží pozornost.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fabulous Lexus LS460
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků