Fabulous Lexus LS460: elegantní tuning z Japonska

Ani velké a luxusní limuzíny se neubrání zásahům tunerů. Lexus LS460 si vzala do parády tunerská dílna Fabulous a vzniklo dílo vskutku povedené.

Úpravce zaměřil jenom na změnu stylingu a techniku nechal beze změn. Změn vzhledu je ale poměrně dost. Již při čelním pohledu je jasné, kde se pracovalo. Přední maska s mřížkou chladiče je nyní daleko jednotnější a vůz trochu připomíná německý Mercedes. Z boku pak zaujmou velká 22" kola z lehké slitiny s pneumatikami 245/30 vpředu a 295/25 vzadu. Jejich design se k černé limuzíně hodí. Zadní části vozu pak dominují koncovky výfuku zvýrazněné nepřehlédnutelným chromováním.

Ke zmíněnému se přidal nespočet drobností a výsledkem je vůz, který neztratil mnoho na své „tovární eleganci” a přitom nabízí více individuality a sportovního šmrncu. Nevíme, jestli se zrovna tato úprava stane prodejním hitem, ale její elegance si zaslouží pozornost.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fabulous Lexus LS460
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků