F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Eddie Jordan oznámil, že počínaje Velkou cenou Maďarska bude Jean Alesi jezdcem jeho týmu.
F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Alesi, který až dosud jezdil ve stáji Prost, se dohodl se šéfem týmu Alanem Prostem na ukončení smlouvy, takže již nic nebránilo, aby se Jean Alesi vrátil k týmu Jordan. Alesi totiž před 12 lety (v roce 1989) vyhrál s týmem Jordan šampionát Formule 3000.

Eddie Jordan komentoval návrat Alesiho takto:“Jsem velmi potěšen, že se Jean opět připojí k našemu týmu. Jeho zkušenosti jsou pro tým téměř neocenitelné“.

Samotný Alesi řekl, že má velkou radost z vývoje své kariéry. „ Eddie mi umožnil vstup do F1 a je velmi zvláštní, že se po tak dlouhém čase vracím k jeho týmu. Přestože nebudu mít možnost testovat před VC Maďarska, cítím se velmi motivovaný.“

Jak již bylo zmíněno, prvním závodem Jeana Alesiho v týmu Eddieho Jordna bude Velká cena Maďarska, která se jede 19. srpna.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků