F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Eddie Jordan oznámil, že počínaje Velkou cenou Maďarska bude Jean Alesi jezdcem jeho týmu.
F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Alesi, který až dosud jezdil ve stáji Prost, se dohodl se šéfem týmu Alanem Prostem na ukončení smlouvy, takže již nic nebránilo, aby se Jean Alesi vrátil k týmu Jordan. Alesi totiž před 12 lety (v roce 1989) vyhrál s týmem Jordan šampionát Formule 3000.

Eddie Jordan komentoval návrat Alesiho takto:“Jsem velmi potěšen, že se Jean opět připojí k našemu týmu. Jeho zkušenosti jsou pro tým téměř neocenitelné“.

Samotný Alesi řekl, že má velkou radost z vývoje své kariéry. „ Eddie mi umožnil vstup do F1 a je velmi zvláštní, že se po tak dlouhém čase vracím k jeho týmu. Přestože nebudu mít možnost testovat před VC Maďarska, cítím se velmi motivovaný.“

Jak již bylo zmíněno, prvním závodem Jeana Alesiho v týmu Eddieho Jordna bude Velká cena Maďarska, která se jede 19. srpna.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků