F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Eddie Jordan oznámil, že počínaje Velkou cenou Maďarska bude Jean Alesi jezdcem jeho týmu.
F1: Alesi se vrací k týmu Jordan

Alesi, který až dosud jezdil ve stáji Prost, se dohodl se šéfem týmu Alanem Prostem na ukončení smlouvy, takže již nic nebránilo, aby se Jean Alesi vrátil k týmu Jordan. Alesi totiž před 12 lety (v roce 1989) vyhrál s týmem Jordan šampionát Formule 3000.

Eddie Jordan komentoval návrat Alesiho takto:“Jsem velmi potěšen, že se Jean opět připojí k našemu týmu. Jeho zkušenosti jsou pro tým téměř neocenitelné“.

Samotný Alesi řekl, že má velkou radost z vývoje své kariéry. „ Eddie mi umožnil vstup do F1 a je velmi zvláštní, že se po tak dlouhém čase vracím k jeho týmu. Přestože nebudu mít možnost testovat před VC Maďarska, cítím se velmi motivovaný.“

Jak již bylo zmíněno, prvním závodem Jeana Alesiho v týmu Eddieho Jordna bude Velká cena Maďarska, která se jede 19. srpna.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 28 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků