Exkluzivně: Šéf Lotusu koupil Caterham

Vedení firmy Caterham Cars prodalo svoji malou sportovní automobilku konkurenčnímu Lotusu zhruba za čtyři až pět miliónů liber. Majitelem se stal Ansar Ali, generální ředitel firmy Lotus Cars. Bývalý šéf Caterhamu, pan Simon Nearn, neodchází do ústraní, jak původně uvažoval, ale stává konzultantem a pravou rukou Ansara Aliho.

Šéf Lotusu celou záležitost komentoval slovy: „Naší prioritou je dotáhnout projekt Caterham CSR do konce, aby se co nejdříve dostal na trh. Naše ambice jsou velké, rádi bychom produkovali ročně až pět tisíc sportovních vozů CSR.“

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Caterhamu CSR nebo Lotusu Exige.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků