Exklusivně: Peugeot 207 zcela bez maskování (spy photos)

Peugeot 207 jste poprvé mohli spatřit v naší starší bleskovce. Fotografie nebyly kvalitní a vůz na nich nebyl vidět ze všech úhlů. To ale zcela napravují dnešní obrázky, na kterých je automobil zobrazen v celé své kráse. Všimněte si otevřené tlamy ve stylu modelů 307 a 407, mlhovek, které jakoby z oka vypadly modelu 307, či protáhnutých světlometů, které zasahují téměř až k čelnímu sklu. Víko motoru je poměrně malé, začíná až za znakem automobilky. Celkově má 207 méně individuality než starší model, je to zkrátka zmenšenina modelu 307. O motorech či velikosti toho zatím moc nevíme - respektive nevíme nic. Lze ale předpokládat, že se mezi motory žádná výrazná novinka neobjeví a že vnitřní prostor bude větší než v modelu 206.

Foto © Automedia

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků