Exklusivně: Peugeot 207 zcela bez maskování (spy photos)

Peugeot 207 jste poprvé mohli spatřit v naší starší bleskovce. Fotografie nebyly kvalitní a vůz na nich nebyl vidět ze všech úhlů. To ale zcela napravují dnešní obrázky, na kterých je automobil zobrazen v celé své kráse. Všimněte si otevřené tlamy ve stylu modelů 307 a 407, mlhovek, které jakoby z oka vypadly modelu 307, či protáhnutých světlometů, které zasahují téměř až k čelnímu sklu. Víko motoru je poměrně malé, začíná až za znakem automobilky. Celkově má 207 méně individuality než starší model, je to zkrátka zmenšenina modelu 307. O motorech či velikosti toho zatím moc nevíme - respektive nevíme nic. Lze ale předpokládat, že se mezi motory žádná výrazná novinka neobjeví a že vnitřní prostor bude větší než v modelu 206.

Foto © Automedia

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků