Exklusivně: Peugeot 207 zcela bez maskování (spy photos)

Peugeot 207 jste poprvé mohli spatřit v naší starší bleskovce. Fotografie nebyly kvalitní a vůz na nich nebyl vidět ze všech úhlů. To ale zcela napravují dnešní obrázky, na kterých je automobil zobrazen v celé své kráse. Všimněte si otevřené tlamy ve stylu modelů 307 a 407, mlhovek, které jakoby z oka vypadly modelu 307, či protáhnutých světlometů, které zasahují téměř až k čelnímu sklu. Víko motoru je poměrně malé, začíná až za znakem automobilky. Celkově má 207 méně individuality než starší model, je to zkrátka zmenšenina modelu 307. O motorech či velikosti toho zatím moc nevíme - respektive nevíme nic. Lze ale předpokládat, že se mezi motory žádná výrazná novinka neobjeví a že vnitřní prostor bude větší než v modelu 206.

Foto © Automedia

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky