Existuje vůbec ošklivá Alfa Romeo? Vybrali jsme pět kousků z minulosti, které jsou přinejmenším zvláštní

12 komentářů (12 nových)

Roll
3. května 2023 • 7:09

U Alfy to bylo vždycky buď a nebo. Buď udělali krásné auto jako 159, nebo hnus jako Mito. Nic mezi není.

Stifler
3. května 2023 • 3:06

Staré Alfy si kupují buzíci co na nic lepšího nemají. Svou socka údržbou z nich dělají ještě větší vraky. Hrají si na velké alfafans tvrdí jak jsou to nej auta na světě atd. Jjelikož nikdy v ničem leoším nikdo z nich nejel. Velmi často věk 18-30 husťáci. Taková ta skupinka mladíků co v 90 měla zavařenou značku a drátěnku u Oktáfky f čipu, tak jsou dne ,"italové. Velmi se rozšiřuje i móda Audifans vychrochtaných vraků 18÷

JK
3. května 2023 • 18:43

Stejně jako ve starých BMW (které jsou tím pseudofandovstvím naprosto nejproslulejší), Audi i Mercedesch. Ty auta jsou prostě zajímavější, než kdy bude jakýkoli mainstream a pokud doba umožňuje mít jako první auto krásnou Alfu, nebo Mercedes, místo škodovek a žigulíků, tak proč ne? Navíc síla trhu je v tom, že se dá dnes auto pořídit za míň, než nový mobil. Mě osobně je úplně fuk co se v Německu sbírá, nebo šrotuje. Jestli si můžu vybrat, tak raději na cestě uvidím polorozpadlou Alfu, než polorozpadlou Fabii. Plošné soudy a paušalizace jsou většinou jen výkřikem nešťastníka.

Soudruh předsena MNV
3. května 2023 • 20:34

Dle mého soudruhu mělo být již dávno zavedeno, že nový držiltel ŘP SK.B by měl v období 1 roku od vydání ŘP : 1.
dovoleno řízení vozidla s omezený výkonem do 60 kW. V případě porušení okamžité odebrání řp s odkladem na 3 roky na novou autoškolu!!!2. povinné označeníbvozidla na zadním okně "emblém nový řidič" viz Anglie, Japonsko a další státy. 3. povinné kondiční jízdy po 6 měsících od vydání ŘP4. po dobu prvních 3 let 1x roční školení řidičů
( místo buzerovat profesionální řidiče, tak by to mělo být zaměřeno na nové držitele a staré lidi 60+)5. povinné psychotesty pro žadatele sk.B
Né, že si vyzvedne papíry v prvním bazaru mu papánek koupí 180 k auto a synáček pak zabije 5 lidí že zábavy. V tomto je v ČR naprostá anarchie. U motocklů již existuje alespoň částečná kontrola. To platí zejména pro chlapce v kapuci a kšiltovce.

JK
3. května 2023 • 21:38

No vidíte a já bych řidičáky naopak zrušil úplně. Raději anarchii, než totalitku.

Stifler
3. května 2023 • 3:11

A důvod je jediný, že je to značka, která je v bazarech za cenu jedné kuřby panu vedoucímu bazaru. Prostě šrot, který v Německu šrotují. Zde je to cool vrchol frajeřiny pubertálních chlapců v kapuích.

MUDr. Vyklátil
3. května 2023 • 6:03

AR je značka, která by měla vyrábět supersportu a ne masovou produkci ve které prostě na prémii nemà v ničem. Ani v kvalitě.

Twan
2. května 2023 • 18:39

Zagato SZ...ta se mi nelíbí.

JK
2. května 2023 • 10:37

Tonale je ošklivá Alfa. Není totiž ani zajímavá, ani povedená. Je to jen auto do počtu, neuvěřitelně disproporční a je to z něj hrozně cítit. Z aut, která se dají potkat na silnici je Giulia fajn, 159 i 156 byly prakticky carporn své doby i to Stelvio je docela koukatelný, ba dokonce Mito ač jen drahé Punto, má své kouzlo, ale Tonale není ničím zajímavý až je ošklivý.

Jurgen
2. května 2023 • 22:31

To Tonale je otřesný. Navíc ty zapadlé kola to je jak kdyby to mělo jezdit na kolejích. Interiér 15 let zpět co se trendů týče. Tesla Y tak má vypadat moderní interiér v roce 2023. Mijimalistický technologickÿ.
Ta přední světla to je jak když z velkého dali něco na malé

radek
1. května 2023 • 23:44

Zrovna jsem chtel rict ze zapomeli na 145 (krabici) 🤪

Mira
1. května 2023 • 18:32

Jo Alfu Romeo můžete bud nesnášet nebo milovat, já už mám jedenáctou a dokonce i tu, kterou jsem nikdy nechtěl a moc se mi nelíbila (AR145) ale už jsem změnil názor a jsem spokojený. Alfa Romeo je prostě už můj život, bez ní bych se už cítil o něco ošizen.

Doporučujeme

Články odjinud