Evropská unie odsouhlasila prodej Jaguaru a Land Roveru

Evropská unie zveřejnila oficiální zprávu o svém stanovisku k prodeji značek Jaguar a Land Rover indickému koncernu Tata Motors. Společnost tak dostala zelenou k převzetí obou značek. Stejné pozitivní stanovisko zaujala i Federální obchodní komise, a tak se obě značky definitivně začlenily pod indický koncern.

Pozitivní stanovisko ocenili zejména představitelé Taty, protože tím pádem se pro ně výrazně ulehčil proces získávaní kontroly nad značkami. Dle některých analytiků čeká Land Rover a Jaguar pod vedením nového majitele lepší budoucnost.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků