Evropská unie odsouhlasila prodej Jaguaru a Land Roveru

Evropská unie zveřejnila oficiální zprávu o svém stanovisku k prodeji značek Jaguar a Land Rover indickému koncernu Tata Motors. Společnost tak dostala zelenou k převzetí obou značek. Stejné pozitivní stanovisko zaujala i Federální obchodní komise, a tak se obě značky definitivně začlenily pod indický koncern.

Pozitivní stanovisko ocenili zejména představitelé Taty, protože tím pádem se pro ně výrazně ulehčil proces získávaní kontroly nad značkami. Dle některých analytiků čeká Land Rover a Jaguar pod vedením nového majitele lepší budoucnost.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků