Evo X na Imprezu STi prostě nemá (video)

I když nefandím žádnému ze zmíněných vozů více než druhému, první testy jasně ukazují, kdo bude v nejbližší době v této třídě o dvou vozech kralovat. V prvním testu vyhrála nová Impreza STi nad novým Lancerem Evo X a nyní se uskutečnilo další měření.

V něm se postavila na start nová a minulá Impreza STi, dále nové Evo X ve verzi s manuální převodovkou a dvouspojkovým automatem SST a k tomu přidali Evo IX minulé generace ve verzi GSR.

A jak to dopadlo?

Video řekne vše podstatné, ale již dopředu můžeme konstatovat, že nové Evo nestačí ani na to minulé a verze s automatem totálně propadla. Naopak nová Impreza STi jasně ukázala, že se mezi generacemi ještě zlepšila.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků