Evo X na Imprezu STi prostě nemá (video)

I když nefandím žádnému ze zmíněných vozů více než druhému, první testy jasně ukazují, kdo bude v nejbližší době v této třídě o dvou vozech kralovat. V prvním testu vyhrála nová Impreza STi nad novým Lancerem Evo X a nyní se uskutečnilo další měření.

V něm se postavila na start nová a minulá Impreza STi, dále nové Evo X ve verzi s manuální převodovkou a dvouspojkovým automatem SST a k tomu přidali Evo IX minulé generace ve verzi GSR.

A jak to dopadlo?

Video řekne vše podstatné, ale již dopředu můžeme konstatovat, že nové Evo nestačí ani na to minulé a verze s automatem totálně propadla. Naopak nová Impreza STi jasně ukázala, že se mezi generacemi ještě zlepšila.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků