Eurotel příchází na trh se službou Car Control

Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., uvádí na trh novou službu Eurotel Car Control, která je určena zejména firemním zákazníkům. Jak název napovídá, jedná se o službu, díky níž lze kontrolovat pohyb či spotřebu vozů a vést automatickou knihu jízd.
Eurotel příchází na trh se službou Car Control

Kromě celkového snížení nákladů a odstranění administrativní náročnosti, která je s provozem firemního vozového parku spojena, přináší služba zákazníkům i řadu dalších užitečných výhod. Ty vyplývají z možnosti monitorování aktuální polohy a rychlosti vozidel, automatického zpracování elektronické knihy jízd, importu dat o čerpání pohonných hmot (z karet společností CCS, Benzina a Shell) a rozlišování mezi soukromými a služebními jízdami.

Tomáš Ječný, obchodní ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o., k nové službě uvádí: „Společnost Eurotel má, dle nezávislých marketingových průzkumů NFO AISA, podíl 76 % ve firemním segmentu s více než 200 zaměstnanci. To nás zavazuje nabízet vysoce profesionální produkt, který dokáže pomoci našim klientům s řešením jejich obchodních příležitostí. Jednou z takovýchto služeb je i správa a provoz vozového parku, který umožňuje ušetřit výrazné finanční prostředky a zefektivnit interní činnost firem. Tím výrazně napomůže ke zvýšení konkurenceschopnosti.“

Testování nové služby ukázalo, že po zavedení mobilní správy vozového parku došlo k výraznému zvýšení počtu vykazovaných soukromých jízd a zlepšila se kontrola využívání pracovní doby zaměstnanců. Nová služba může zákazníkovi přinést úsporu za správu vozového parku až 20 %, protože právě zhruba tolik procent z celkově vykazovaného počtu služebně ujetých kilometrů bývá projeto soukromě. Díky možnosti sledování průměrné spotřeby paliva lze eliminovat i problémy s krádežemi pohonných hmot. Sledováním a vyhodnocováním rychlosti vozidel na silnicích lze pak přispět k bezpečnému provozu a omezit riziko pojistných událostí. Zákazník, využívající tuto službu, tak ušetří zhruba 7 % na havarijním pojištění. Další užitečnou výhodou, zvyšující zabezpečení vozového parku, je možnost lokalizace odcizeného vozidla.

Technické řešení služby Eurotel Car Control je postaveno na lokalizační platformě GPS. Tyto moduly jsou instalovány do automobilů a komunikace mezi nimi a portálem na internetu je zajišťována prostřednictvím GPRS datových přenosů. Řešení je plně hostováno, a tak odpadá nutnost interní správy této služby. Zákazník může ke svým datům přistupovat prostřednictvím uživatelského hesla takřka odkudkoli - z kteréhokoliv počítače připojeného na internet. O bezpečí dat a přístupu k nim je postaráno díky SSL zabezpečení.

Společnost Eurotel nabízí k této službě tři tarify – Standard, Profit a Extra. Zákazníci mohou využít speciální promo nabídku, která trvá do 31. prosince 2005. V rámci ní činí měsíční poplatek za využívání služby Eurotel Car Control 299 Kč u variant Standard a Profit. Za montáž a aktivaci softwaru a SIM karty zaplatí zákazník u těchto variant jednorázový poplatek 1 200 Kč a 300 Kč. Jednorázová cena za nákup jednotky u tarifu Standard je 9 495 Kč, u tarifu Profit pak 8 495 Kč (při podpisu smlouvy na 24 měsíců). Varianta Extra stojí měsíčně 799 Kč a tuto nabídku mohou rovněž zákazníci využít do 31. prosince 2005. Za montáž zaplatí zákazník částku 1 200 Kč. Aktivace softwaru a SIM karty a samotná jednotka stojí u této varianty pouhou 1 Kč.

Služba Eurotel Car Control je k dispozici v české i anglické jazykové mutaci. Více informací naleznete od 1. září 2005 na www.eurotel.cz/carcontrol.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků