ERST XC90: Volvo z východu

Japonský tuning nesměřuje vždy jenom na vysokootáčkové motory domácích automobilek. Vymazlit umí i severské SUV.

Tunerskou společnost Erst bude v Evropě znát jen pár nadšenců. Přeci jenom tuner z japonské Osaky na naše trhy příliš neútočí. Každopádně jeho díla za pozornost stojí, protože se věnují ryze evropském Volvu.

Do dílny si nyní mistři vzali velké SUV Volvo XC90. To dostalo nový přední a zadní nárazník. Nové imitace ochrany podvozku, nový zadní nárazník, velká 20" kola z lehké slitiny a na ně pořádně pneumatiky.

Co se týká techniky, toto nechali hoši z Erstu téměř bez povšimnutí. Nový je pouze podvozek, který má umožnit rychlejší průjezdy zatáčkami a posílené jsou brzy, které si Erst nechává vyrábět na zakázku.

Každopádně je nutno říci, že po zásahu stylisty vypadá Volvo XC90 z dílny Erst vcelku k světu. Což v Evropě rozhodně není pravidlem...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
ERST XC90

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků