Elvis ožil, aby se projel ve Fiatu Strada? Nová brazilská reklama může budit rozpaky

Král rock and rollu Elvis Presley jezdil v růžovém Cadillacu Fleetwood z roku 1955. Brazilské zastoupení automobilky Fiat se ho ale posadilo do svého nového modelu.

Brazilský Fiat před nedávnem představil nový pick-up Strada, jehož první generace se objevila již v roce 1996. Jde o užitkový vůz vycházející z Fiatu Palio. Aktuální druhá generace vyměnila starou techniku za moderní modulární platformu a nabízí se i ve čtyřdveřové karoserii. Na palubě pak nechybí ani infotainment s připojením pro chytré telefony.

Volkswagen se omlouvá za rasistickou reklamu. Člen rady ji pokládal za podvrh

Volkswagen se omlouvá za rasistickou reklamu. Člen rady ji pokládal za podvrh

Nová strada zaznamenala enormní úspěch. Za prvních deset dní přišlo automobilce přes šest tisíc objednávek. Aby tak ještě zvýšila o nový vůz zájem, spustila novou reklamní kampaň, do které zakomponovala i amerického zpěváka Elvise Presleyho, který zemřel v roce 1977 ve věku 42 let.

Jak vzniká profi reklama na auta? Jaguar vám to ukáže s kamerou za půl milionu

Jak vzniká profi reklama na auta? Jaguar vám to ukáže s kamerou za půl milionu

V reklamě vrthne Fiat Strada na pódium, kde dvojník slavného zpěváka s počítačově upraveným obličejem právě hraje píseň Blue suede shoes. „Elvis“ do auta hned naskočí a vyrazí ukázat jeho přednosti na kameru. I přes to, že některým připadá využívání této osoby k propagaci tohoto vozu nepříjemné, má reklama úspěch. Na youtube ji vidělo za týden již přes pět milionů lidí.

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

dnes | Lukáš Prejzek | 7 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 81 příspěvků