Elon Musk své dítě pojmenoval X Æ A-12. Internet mu to teď dává pořádně sežrat

Elon Musk se se svou partnerkou těší z nově narozeného syna. Mezitím si ale odskočil pobláznit internet, v čemž je mistrem řemesla.

Elon Musk, muž stojící za automobilkou Tesla a vesmírným programem SpaceX, se se svou partnerkou Grimes těší z nového přírůstku do partnerského života. Pokud Elonovu partnerku neznáte, tak věřte, že jde o velmi zajímavou osobu. Tato kanadská zpěvačka má za sebou několik hitů a její pestrobarevné a nápadité videoklipy opravdu dokážou zaujmout.

Krásná Tesla Model S kombi je na prodej za 6 milionů. Další takové už nevzniknou

Krásná Tesla Model S kombi je na prodej za 6 milionů. Další takové už nevzniknou

Dokonce i v těhotenství se dokázala postavit před kameru a zpívat. Výsledky to pak byly možná trochu kontroverzní, ale pro někoho dost atraktivní. Nicméně již nadešel ten správný den a oba rodiče se těší z krásného a zdravého syna. Pro Elona jde již o šestého potomka, pro zpěvačku Grimes je to premiéra.

Nebyl by to ale Elon Musk, aby si z veřejnosti pořádně nevystřelil. Na Twitteru se ho totiž jeden fanoušek zeptal, jak se novorozený syn bude jmenovat. Elon ještě ten samý den odvětil, že X Æ A-12 Musk. Ihned se samozřejmě začaly objevovat spekulace, zdali je to vůbec možné a jestli to náhodou není nějaká šifra.

Autopilot Tesly už pozná i červenou na semaforu. Funkci ale nevyzkouší jen tak někdo

Autopilot Tesly už pozná i červenou na semaforu. Funkci ale nevyzkouší jen tak někdo

Některá média se tak pustila do luštění tajné šifry a některá začala zkoumat zákony, zdali to náhodou není jenom vtípek. Jaká je pravda? S největší pravděpodobností je to hloupost. Elon Musk prostě opět dokázal, že když chce, dokáže pobláznit celý internet jedním jediným tweetem. Dítě se s největší pravděpodobností narodilo v Los Angeles a stát Kalifornie neumožňuje znaky či číslice jako součást jména.

Lidé, kteří tvrdili, že jde o šifru, si jméno vyložili takto: Symbol Æ znamená v obecné mluvě „ash“ a A-12 bylo součástí označení letounu Lockhead A-12, kterému se přezdívá „Archangel“. Dítě se tak prý jmenuje X Ash Archangel Musk... a co děláte se svým volným časem vy?

Matka poté na svém Twitteru uvedla, že X je neznámá proměnná, symbol Æ je její elfská výslovnost slova Ai, což značí lásku anebo umělou inteligenci. A-12 pak prý skutečně odkazuje na letadlo, které mají oba partneři v oblibě. Legální jméno syna bude ale s největší pravděpodobností skutečně jiné. Internetový vtipálci na kontroverzní jméno začali samozřejmě ihned reagovat. Vybrané kousky najdete nahoře v galerii.

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 48 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků