Elektrické kolo může vypadat i takto. Tyto luxusní kousky staví Britové

Elektrokola zažívají v poslední době pořádný boom. Není tak divu, že se spousta zákazníků touží odlišit.

Rayvolt je britský výrobce elektrických bicyklů, který jako spousta dalších vsadil na retro design. Aktuálně do nabídky přidal další možnosti customizace. Většina zákazníků totiž u tohoto výrobce jde rovnou do nějaké individualizace, aby se pak jejich model odlišil od ostatních.

Porsche se hlásí s pořádným retrem. Krátký filmeček pohladí nostalgické duše

Porsche se hlásí s pořádným retrem. Krátký filmeček pohladí nostalgické duše

„Více než třetina modelů Cruzer prochází jistou formou personalizace. Děláme kola použitelná pro každý den, který však zároveň odráží osobnost jejich majitelů. Můžeme jim třeba namíchat barvu podle jejich oblíbeného vozu či připojit k bicyklu některé specifické doplňky,“ říká Graham Kresfelder, generální ředitel společnosti.

Nově je na výběr z nepřeberného množství barev rámu, včetně možnosti perleťového laku. Na sedla, řídítka i úložné tašky lze použít řadu nových materiálů. I když ale Rayvolt zprvu láká na sedadla potažená krokodýlí kůží, tak později doplňuje, že jde o syntetickou náhražku. Žádný krokodýl kvůli vám tedy neumře.

Morgan vrací do hry osmiválec. Speciální edice Plus 8 GTR vznikne v devíti kusech

Morgan vrací do hry osmiválec. Speciální edice Plus 8 GTR vznikne v devíti kusech

Bicykly dokáží vyvinout rychlost až 48 km/h a baterie vydrží na ujetí 80 km asistované jízdy. Díky novým možnostem jde však sáhnout i do této oblasti a s výkonem 1 kW ještě pracovat, a to klidně i prostřednictvím mobilní aplikace. Kola Rayvolt startují na 2500 librách, tedy v přepočtu 75.000 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST BMW M3 Competition: Nekouše, ale stejně ho budete šťourat klackem

BMW M3 Competition

Šestiválec, dvě turba, pohon zadních kol a rozměry a hmotnost dvacet let staré M5. Nové BMW M3 Competition je tady a brousí si zuby na to nejlepší, co se dnes dá koupit.

včera | Vladimír Kadera
TEST Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI (147 kW) DSG: Palba z černé pistole

Volkswagen Golf GTD

Po testech Volkswagenů Golf GTE a GTI tady máme tu zřejmě nejméně sportovní variantu GTD. Ačkoliv to není sporťák, svůj smysl v nabídce rozhodně má.

14.  5.  2021 | Richard Herbich | 10 příspěvků
Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

12.  5.  2021 | Stanislav Kolman | 5 příspěvků