Edition Sport paket pre Volvo S40 a V50

Švédska automobilka Volvo pripravila pre svojich zástupcov strednej triedy, model S40 a kombi verziu V50, paket pod názvom Edition Sport. Jedná sa však len o pomerne jemný styling, žiadne technické úpravy sa nekonajú. Autá budú k dispozícii výhradne v tmavosivej metalíze a postavené na 17“ diskoch z ľahkých zliatin, jediným vonkajším poznávacím znakom budú chrómované spätné zrkadlá. Interiér sa nesie v znamení čiernej farby, kontrastovať mu budú hliníkový stredový panel a niektoré dekoratívne prvky z rovnakého materiálu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volvo S40 a V50 s paketem Edition Sport
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků