eBay rozjel dražbu prvního kusu Bugatti Veyron

Supersportovní Bugatti Veyron po všech problémech spatří světlo světa již letos na podzim. V USA se již nyní rozjela dražba prvního Veyronu za vyvolávací cenu 1,7 mil. USD, a to na aukčním portálu eBay.com.

„Výherce“ aukce dostane své Bugatti Veyron v říjnu tohoto roku a navíc dostane VIP paket, který bude obsahovat návštěvu automobilky Bugatti, kde mu zdarma vyrobí anatomickou sedačku přesně dle postavy řidiče.

Jen pro doplnění: ředitel Bugatti, Thomas Bscher, uvedl, že do konce roku 2005 se prodá 50 vozů, které byly z větší části již zaplaceny předem a poputují do Ameriky a Arábie. Limitovaná edice Bugatti Veyron bude obsahovat 300 vozů.

Tip: Nedávno jsme psali podrobné představení vozu Bugatti Veyron.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků