Dvě lákadla pro Volkswagen Polo

Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi?
Dvě lákadla pro Volkswagen Polo
Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi? Toto dilema už nemusí být noční můrou zájemců o Volkswagen Polo - dovozce automobilů Volkswagen totiž přichází s atraktivní nabídkou: U modelů Polo se za druhou dvojici bočních dveří nemusí nic připlácet!

Nyní tedy už bude jen a jen na vkusu a potřebách zákazníků, zda se rozhodnou pro třídveřový model, který působí sportovnějším dojmem, nebo zvolí pět dveří, které jsou neocenitelné zejména pro ty majitele, kteří většinou využívají přepravní kapacitu vozu.

Druhá dvojice dveří bez příplatku však není jediným lákadlem řady Volkswagen Polo - dovozce navíc ještě ve spolupráci s Volkswagen leasingem od ŠkoFINu připravil skutečný "nulový" leasing! Po složení nejnižší zálohy 25, 35 nebo 45 % (podle délky leasingu 36, 48 nebo 60 měsíců) a uhrazení všech měsíčních splátek, činí zůstatková hodnota vozu jenom 122 Kč a kdo si vezme k ruce kalkulačku, zjistí, že cenové navýšení je opravdu nulové.

Podmínkou pro uzavření leasingové smlouvy s nulovým navýšením je uzavření pojistné smlouvy u České pojišt'ovny a vybavení vozu bezpečnostním zámkem. Sympatické tří- a pětidveřové modely Volkswagen Polo jsou mezi zákazníky ceněné především pro svůj vynikající poměr cena/nabízená hodnota. Je zřejmé, že dvě nové nabídky ještě více zvýší popularitu těchto vozů.

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků