Dvě lákadla pro Volkswagen Polo

Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi?
Dvě lákadla pro Volkswagen Polo
Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi? Toto dilema už nemusí být noční můrou zájemců o Volkswagen Polo - dovozce automobilů Volkswagen totiž přichází s atraktivní nabídkou: U modelů Polo se za druhou dvojici bočních dveří nemusí nic připlácet!

Nyní tedy už bude jen a jen na vkusu a potřebách zákazníků, zda se rozhodnou pro třídveřový model, který působí sportovnějším dojmem, nebo zvolí pět dveří, které jsou neocenitelné zejména pro ty majitele, kteří většinou využívají přepravní kapacitu vozu.

Druhá dvojice dveří bez příplatku však není jediným lákadlem řady Volkswagen Polo - dovozce navíc ještě ve spolupráci s Volkswagen leasingem od ŠkoFINu připravil skutečný "nulový" leasing! Po složení nejnižší zálohy 25, 35 nebo 45 % (podle délky leasingu 36, 48 nebo 60 měsíců) a uhrazení všech měsíčních splátek, činí zůstatková hodnota vozu jenom 122 Kč a kdo si vezme k ruce kalkulačku, zjistí, že cenové navýšení je opravdu nulové.

Podmínkou pro uzavření leasingové smlouvy s nulovým navýšením je uzavření pojistné smlouvy u České pojišt'ovny a vybavení vozu bezpečnostním zámkem. Sympatické tří- a pětidveřové modely Volkswagen Polo jsou mezi zákazníky ceněné především pro svůj vynikající poměr cena/nabízená hodnota. Je zřejmé, že dvě nové nabídky ještě více zvýší popularitu těchto vozů.

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků