Dvě lákadla pro Volkswagen Polo

Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi?
Dvě lákadla pro Volkswagen Polo
Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi? Toto dilema už nemusí být noční můrou zájemců o Volkswagen Polo - dovozce automobilů Volkswagen totiž přichází s atraktivní nabídkou: U modelů Polo se za druhou dvojici bočních dveří nemusí nic připlácet!

Nyní tedy už bude jen a jen na vkusu a potřebách zákazníků, zda se rozhodnou pro třídveřový model, který působí sportovnějším dojmem, nebo zvolí pět dveří, které jsou neocenitelné zejména pro ty majitele, kteří většinou využívají přepravní kapacitu vozu.

Druhá dvojice dveří bez příplatku však není jediným lákadlem řady Volkswagen Polo - dovozce navíc ještě ve spolupráci s Volkswagen leasingem od ŠkoFINu připravil skutečný "nulový" leasing! Po složení nejnižší zálohy 25, 35 nebo 45 % (podle délky leasingu 36, 48 nebo 60 měsíců) a uhrazení všech měsíčních splátek, činí zůstatková hodnota vozu jenom 122 Kč a kdo si vezme k ruce kalkulačku, zjistí, že cenové navýšení je opravdu nulové.

Podmínkou pro uzavření leasingové smlouvy s nulovým navýšením je uzavření pojistné smlouvy u České pojišt'ovny a vybavení vozu bezpečnostním zámkem. Sympatické tří- a pětidveřové modely Volkswagen Polo jsou mezi zákazníky ceněné především pro svůj vynikající poměr cena/nabízená hodnota. Je zřejmé, že dvě nové nabídky ještě více zvýší popularitu těchto vozů.

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků