Dvě lákadla pro Volkswagen Polo

Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi?
Dvě lákadla pro Volkswagen Polo
Pořídit si praktičtější pětidveřový automobil, nebo ušetřit pěkných pár tisíc korun a spokojit se třemi dveřmi? Toto dilema už nemusí být noční můrou zájemců o Volkswagen Polo - dovozce automobilů Volkswagen totiž přichází s atraktivní nabídkou: U modelů Polo se za druhou dvojici bočních dveří nemusí nic připlácet!

Nyní tedy už bude jen a jen na vkusu a potřebách zákazníků, zda se rozhodnou pro třídveřový model, který působí sportovnějším dojmem, nebo zvolí pět dveří, které jsou neocenitelné zejména pro ty majitele, kteří většinou využívají přepravní kapacitu vozu.

Druhá dvojice dveří bez příplatku však není jediným lákadlem řady Volkswagen Polo - dovozce navíc ještě ve spolupráci s Volkswagen leasingem od ŠkoFINu připravil skutečný "nulový" leasing! Po složení nejnižší zálohy 25, 35 nebo 45 % (podle délky leasingu 36, 48 nebo 60 měsíců) a uhrazení všech měsíčních splátek, činí zůstatková hodnota vozu jenom 122 Kč a kdo si vezme k ruce kalkulačku, zjistí, že cenové navýšení je opravdu nulové.

Podmínkou pro uzavření leasingové smlouvy s nulovým navýšením je uzavření pojistné smlouvy u České pojišt'ovny a vybavení vozu bezpečnostním zámkem. Sympatické tří- a pětidveřové modely Volkswagen Polo jsou mezi zákazníky ceněné především pro svůj vynikající poměr cena/nabízená hodnota. Je zřejmé, že dvě nové nabídky ještě více zvýší popularitu těchto vozů.

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků