Dva jednou ranou! Husa srazila motorkáře ve 180 km/h na okruhu

Srážky se zvěří jsou pro motorkáře ve vysokých rychlostech nebezpečné, i když jde třeba i o větší hmyz. A co teprve husa...

Když jedete na motorce opravdu rychle po uzavřeném okruhu, cítíte se určitě bezpečněji, než za plného provozu. Je to jen na vás a na vašem stroji. Jenže i to může být mylnou představou. Určitě nepřemýšlíte nad tím, že vám a vašemu kolegovi před vámi do cesty vletí dvě husy.

To se stalo jezdcům na australském okruhu Phillipe Island. Incident natočili na kameru přidělanou na helmě. Při výjezdu to bylo jasně rozdané. Dva motorkáři, dvě husy. Ke střetu došlo jen v případě prvního motorkáře a druhé husy. Velký pták jezdce dokázal natolik rozhodit, že shodil i kolegu za sebou.

Sám za tmy v divočině: Youtuberovi shořel Jeep 50 kilometrů od civilizace

Sám za tmy v divočině: Youtuberovi shořel Jeep 50 kilometrů od civilizace

Ten minul zadní kolo motocyklu jedoucího před ním jen velmi těsně. To vše v rychlosti kolem 180 kilometrů za hodinu. Celá srážka se odehrála tak rychle, že jistě oceníte i přiložený záběr. Není známo, jestli došlo k vážnějším zraněním. Motocykly však zcela jistě poškozeny byly. Trefený motorkář však dle videa nehodu ustál na kolech.

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

dnes | AutoRevue.cz | 2 příspěvky
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků