Dva jednou ranou! Husa srazila motorkáře ve 180 km/h na okruhu

Srážky se zvěří jsou pro motorkáře ve vysokých rychlostech nebezpečné, i když jde třeba i o větší hmyz. A co teprve husa...

Když jedete na motorce opravdu rychle po uzavřeném okruhu, cítíte se určitě bezpečněji, než za plného provozu. Je to jen na vás a na vašem stroji. Jenže i to může být mylnou představou. Určitě nepřemýšlíte nad tím, že vám a vašemu kolegovi před vámi do cesty vletí dvě husy.

To se stalo jezdcům na australském okruhu Phillipe Island. Incident natočili na kameru přidělanou na helmě. Při výjezdu to bylo jasně rozdané. Dva motorkáři, dvě husy. Ke střetu došlo jen v případě prvního motorkáře a druhé husy. Velký pták jezdce dokázal natolik rozhodit, že shodil i kolegu za sebou.

Sám za tmy v divočině: Youtuberovi shořel Jeep 50 kilometrů od civilizace

Sám za tmy v divočině: Youtuberovi shořel Jeep 50 kilometrů od civilizace

Ten minul zadní kolo motocyklu jedoucího před ním jen velmi těsně. To vše v rychlosti kolem 180 kilometrů za hodinu. Celá srážka se odehrála tak rychle, že jistě oceníte i přiložený záběr. Není známo, jestli došlo k vážnějším zraněním. Motocykly však zcela jistě poškozeny byly. Trefený motorkář však dle videa nehodu ustál na kolech.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků