Duesenberg Torpedo Coupé: střela z ponorky

Duesenberg Custom Coach chce znovu oživit americká, ručně montovaná auta a přichází se skicou nového kupé s označením Torpédo. Návrh pochází od designéra Jeffa Teagueho a opírá se o klasiku let dávno minulých s moderní technikou. Luxusní kupé bude mít klasické rozvržení sedadel 2+2 a na trhu se objeví začátkem roku 2007.

Modifikovaný podvozek bude z Mercedesu CL, velká mřížka chladiče vzdáleně připomíná Bentley Continental GT nebo Bugatti Veyron. Torpédo bude pohánět revoluční koncepce dvanáctiválcového motoru od firmy E.P. Industries, který bude disponovat výkonem přes 300 koní, ale bude mít prý výrazně nižší spotřebu, větší životnost a malé výrobní náklady.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků