Ducati má za sebou testy nového motoru pro MotoGP 2007

Ducati koncem dubna testovalo na italském okruhu v Mugellu svůj nový agregát s označením Desmosedici GP7. Motor o obejmu 800 ccm splňuje všechny normy pro závody královské třídy MotoGP od roku 2007.

Na motorce po okuhu létal tovární testman Vittoriano Guareschi a médiím sdělil pár svých dojmů: "Musím připustit, že jízda s GP7 je opravdu vzrušující. Mám ve zvyku zkoušet nové komponenty, ale GP7 je zcela nový stroj. Současné Desmosedici GP3 je už zastaralé a GP7 je krok správným směrem. Pro nás v továrně je to jako narození druhého dítěte, které se má čile k světu."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků