Ducati Desmosedici RR: známe českou cenu (a je to rána...)

Český importér motocyklů Ducati zveřejnil oficiální cenu nového supersportu, Desmosedici RR. Rudá střela se bude v České republice prodávat příští léto a zájemci si budou muset připravit 45 000 eur bez DPH, tedy cca 1 520 000 Kč vč. DPH.

Tip: Přečtěte si představení Ducati Desmosedici RR.

Motocykly budou ve dvou barevných variantách:
A: „Rosso GP“ – červená s bílou tabulkou na zadní části a bílým logem Ducati na boku.
B: „Team version“ – červená s bílým pruhem a logem Ducati Corse

K oběma verzím bude přibalen kit samolepek s logy sponzorů. Bude vyráběno cca 400 kusů ročně až do úplného uspokojení všech došlých objednávek, motocykly nebudou označeny tabulkou s pořadovým číslem a levnější verze nejsou plánovány. Cena a bude zahrnovat:
- 3 roky záruku
- 3 roky předepsaný servis zdarma
- výfukový kit včetně CPU
- zadní servisní stojan
- přehoz přes moto
- certifikát o původu

Rezervace budou probíhat od 2.6.2006. Přednost mají v první řadě majitelé 999R, každý smí objednat jen jeden kus. U rezervací došlých po 30.9.2006 již bude rozhodující pouze datum a hodina rezervace (míněno datum a hodina přijetí rezervace kryté zálohou). Rezervace budou přijímat pouze autorizovaní dealeři Ducati proti záloze 300 000,- Kč.


Ducati Desmosedici RR
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků