Druhá verze studie Fiat X1/99

Institu evropského designu (IED) přivezl do Frankfurtu faceliftovanou studii, kterou poprvé představil letos na ženevském autosalonu. Tato studie roadsteru koncepce 2+2 doznala změn hlavně v oblasti praktičnosti. Řidič díky těmto změnám bude mít lepší výhled dozadu a díky instalaci několika aerodynamických prvků vůz vykazuje lepší přítlak. Další změny jsou již jen kosmetické: nová barva karoserie a nová barva interiéru. Ve 4060 mm dlouhé, 1790 mm široké a 1290 mm dlouhé karoserii s rozvorem 2570 mm je usazen motor před přední nápravou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků