Drsný tuning Škody Octavia II RS (video)

Škoda Octavia RS druhé generace je docela sympatické auto. Na Golf GTI sice i přes obdobnou techniku hledí s odstupem, ale pár úprav vzhledu a výborný motor 2,0 TFSI z ní dělají pohledný a rychlý cesťák. Ale stačí trocha tuningu...

Se svým dílem se na YouTube nedávno pochlubil jakýsi Jiří Borkovec, který dal eReSu několik tvrdých ran. Poněkud těžký přední nárazník s masivními nasávacími otvory lze ještě překousnout, mračítka světel už méně. Prahy s jen stěží funkčními otvory přivádějícími chladný vzduch k zadním brzdám už jsou hodně pochybné a chromované kryty klik dveří a vnějších zpětných zrcátek nebo chromové orámování koncových světel, to už je trochu moc. A tím vše jen začíná.

Pak přijde na řadu drsná jízda po parkovišti, podkreslená ultimativní „nigga style” hudbou. Chlapácké pálení vnitřní gumy při zručných otočkách nebo nekompromisní manipulace s řadicí pákou a ruční brzdou v kožené bundě a s pořádným kovovým řetězem na pravé ruce vyvolává respekt. Tohle video si určitě nenechte ujít. Doma to tak ale raději nezkouštejte...


Respekt, kámo!
TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků