Dražba Octavie ve prospěch „Centra Paraple“

Dražba nového automobilu Škoda Octavia ve prospěch handicapovaných lidí se uskutečnila v Praze v autosalonu Klokočka, autorizovaného obchodníka značky Škoda.
Dražba Octavie ve prospěch „Centra Paraple“
Dražba nového automobilu Škoda Octavia ve prospěch handicapovaných lidí se uskutečnila v Praze v autosalonu Klokočka, autorizovaného obchodníka značky Škoda. Škoda Auto s autosalonem Klokočka věnovala novou Škodu Octavii Centru Paraple pečujícímu o lidi, kteří se po těžkém zranění páteře ocitli na vozíčku.

Mladoboleslavská automobilka a Autosalon Klokočka společně vložily do dražby ve prospěch handicapovaných spoluobčanů model Škoda Octavia 1,6 o výkonu 74 kW ve vybavení Ambiente v červené barvě v hodnotě 424.900 Kč. V dražbě jej získala za 500.000 Kč společnost Allianz pojišťovna, a.s. a stala se tak rovněž sponzorským partnerem Centra Paraple, v jehož čele stojí renomovaná osobnost scénáristy a herce Zdeňka Svěráka.

Škoda Auto tak pokračuje v dlouhodobé partnerské spolupráci s Centrem Paraple při Svazu paraplegiků. Automobilka darovala během své spolupráce Kontu Paraple již tři automobily - Škodu Octavii, Škodu Octavii Combi a Škodu Fabii, které byly vydraženy celkem za 2,5 miliónu Kč. Tato částka byla použita na dostavbu Centra Paraple v Praze 10. Mladoboleslavská automobilka pomáhá svými automobily naplňovat touhu statisíců lidí po individuální mobilitě. Proto se Škoda Auto těší, že podporou Centra Paraple napomáhá handicapovaným spoluobčanům v jejich úsilí o plnohodnotný život ve společnosti.

Cílenou podporou charitativních projektů mladoboleslavský podnik vyjadřuje svůj vztah k potřebě harmonického rozvoje demokratické společnosti ve prospěch její prosperity a stability.

Příklady automobilů, které společnost Škoda Auto věnovala či dlouhodobě zapůjčila na charitativní účely:

1992
Škoda Pick-up, Výbor dobré vůle Olgy Havlové, Praha
Škoda Forman, Nadace Diagnóza 466

1993
Škoda Forman, Jedličkův ústav, Praha
Škoda Pick-up, ZOO Dvůr Králové

1994
Škoda Felicia, rodina čtyřčat Ondráčkových, Havlíčkův Brod
1996
Škoda Felicia Combi, Sdružení Rolnička, Soběslav

1997
Škoda Pick-up, Dům dětí a mládeže, Mladá Boleslav
Škoda Octavia, Svaz paraplegiků, Centrum Paraple, Praha

1998
Škoda Octavia Combi, Svaz paraplegiků, Centrum paraple, Praha
Škoda Felicia Combi, pěstounská rodina pí. Kricklové, Jablonec nad Nisou

1999
Škoda Fabia, Svaz paraplegiků, Centrum Paraple, Praha
Škoda Felicia Combi, Klinika dětské onkologie při FN Praha-Motol

2000
Škoda Octavia, Klinika dětské onkologie při FN Praha-Motol
Škoda Octavia Combi, Svaz paraplegiků, Centrum Paraple, Praha
Škoda Octavia, Svaz paraplegiků, Centrum Paraple,Praha
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků