Dojemné video Pagani ukazuje, že vzdálit se od skupiny někdy nemusí být na škodu

Možná si ještě ze školních exkurzí pamatujete výrazy a komentáře učitelek a učitelů, když zjistili, že jste se bez dovolení odtrhli od skupiny. Ve světě Pagani to může přinést nečekané následky.

Italové dělají nejcharismatičtější auta na světě. Stačí na silnici potkat sebeokoukanější Fiat 500 v zajímavé barvě a zcela jistě se za ním téměř každý otočí. O supersportovních autech to platí dvojnásob, byť už dnes Ferrari a Lamborghini a v ulicích neudělají tolik parády jako dříve. Je samozřejmě rozdíl potkat olítanou čtyři sta třicítku a LaFerrari Aperta či první Gallardo a velevzácné Veneno, asi se ale shodneme na tom, že Italů je na silnicích hodně a trochu ztrácejí exkluzivizu.

TEST Fiat 500 1.2 8v Collezione: Jen mu zkuste odolat!

TEST Fiat 500 1.2 8v Collezione: Jen mu zkuste odolat!

Značka Pagani by měla mít speciální místo. Nevyrábí tisíce aut ročně a když se některý z produktů (zrovna v případě Pagani zní slovo „produkt“ dost divně) objeví v ulicích, strhne na sebe veškerou pozornost. A na rozdíl od Ferrari a Lamborghini je jedno, jestli se jedná o první Zondu nebo nejnovější Huayru. Je to prostě Pagani.

Umění na kolech: Huayra Roadster BC má přes 800 koní a vznikne jich pouze 40

Umění na kolech: Huayra Roadster BC má přes 800 koní a vznikne jich pouze 40

Pagani útočí na city a snaží se vrýt pod kůži, což je zřejmé i z oficiálních videí. Zrovna včera na oficiálním Youtube kanálu Pagani „přistál“ snímek o nové Huayře Roadster BC, v němž hraje významnou roli také samotný Horacio Pagani. Huayra se objeví jenom v několika záběrech, přesto ale získáte pocit, jako byste seděli na místě spolujezdce, naběhne vám husí kůže možná se i přistihnete u toho, jak vám koutky úst pomalu míří vzhůru. Kdo umí, umí!

TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

včera | Jan Mička | 38 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Renault Clio 1.0 TCe 100: Nový vrchol třídy? I Fabia může tiše závidět!

Renault Clio 1.0 TCe

Pravidlem je vyměnit nárazníky a tvářit se, že máte úplně nové auto. Renault na to šel s pátou generací Clia obráceně. Od základů nově vyvinutý vůz zabalil do povědomého tvaru a chce s ním navázat na předchůdce. V zájmu Francouzů by nicméně mělo být, aby se jim to v případě tříválcové pohonné jednotky raději nepovedlo.

14.  1.  2020 | Miro Mihálik | 70 příspěvků