Dojemné video Pagani ukazuje, že vzdálit se od skupiny někdy nemusí být na škodu

Možná si ještě ze školních exkurzí pamatujete výrazy a komentáře učitelek a učitelů, když zjistili, že jste se bez dovolení odtrhli od skupiny. Ve světě Pagani to může přinést nečekané následky.

Italové dělají nejcharismatičtější auta na světě. Stačí na silnici potkat sebeokoukanější Fiat 500 v zajímavé barvě a zcela jistě se za ním téměř každý otočí. O supersportovních autech to platí dvojnásob, byť už dnes Ferrari a Lamborghini a v ulicích neudělají tolik parády jako dříve. Je samozřejmě rozdíl potkat olítanou čtyři sta třicítku a LaFerrari Aperta či první Gallardo a velevzácné Veneno, asi se ale shodneme na tom, že Italů je na silnicích hodně a trochu ztrácejí exkluzivizu.

TEST Fiat 500 1.2 8v Collezione: Jen mu zkuste odolat!

TEST Fiat 500 1.2 8v Collezione: Jen mu zkuste odolat!

Značka Pagani by měla mít speciální místo. Nevyrábí tisíce aut ročně a když se některý z produktů (zrovna v případě Pagani zní slovo „produkt“ dost divně) objeví v ulicích, strhne na sebe veškerou pozornost. A na rozdíl od Ferrari a Lamborghini je jedno, jestli se jedná o první Zondu nebo nejnovější Huayru. Je to prostě Pagani.

Umění na kolech: Huayra Roadster BC má přes 800 koní a vznikne jich pouze 40

Umění na kolech: Huayra Roadster BC má přes 800 koní a vznikne jich pouze 40

Pagani útočí na city a snaží se vrýt pod kůži, což je zřejmé i z oficiálních videí. Zrovna včera na oficiálním Youtube kanálu Pagani „přistál“ snímek o nové Huayře Roadster BC, v němž hraje významnou roli také samotný Horacio Pagani. Huayra se objeví jenom v několika záběrech, přesto ale získáte pocit, jako byste seděli na místě spolujezdce, naběhne vám husí kůže možná se i přistihnete u toho, jak vám koutky úst pomalu míří vzhůru. Kdo umí, umí!

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 178 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků