Dodge plánuje postaviť konkurenciu pre Mazdu MX-5

Dodge sa rozhodol, že trochu pritvrdí konkurenciu v oblasti malých roadsterov. V Európe to nemá byť nič iné len Mazda MX-5, v Amerike má namierené proti Pontiacu Solstice a Saturnu Sky.

Všetko sú to zatiaľ len plány. Na definitívny verdikt si budeme musieť ešte počkať, ale pokiaľ by sa to podarilo, vozidlo bude s veľkou pravdepodobnosťou vychádzať z už predstaveného konceptu Razor, ktorý si môžete prehliadnuť na priložených fotografiách. Niektoré designové prvky sú však pre Európu možno až príliš odvážne, čo by si určite vynútilo výraznejšie zmeny. Uvidíme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dodge Razor koncept z roku 2002

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků