Dodge Nitro Van, užitek jen pro oko

Automobilka Dodge nabídne užitkovou verzi svého modelu Nitro, který se prodává i u nás. 4 570 mm dlouhé SUV tak bude jedním z mála, které bude továrně upraveno do jakési pseudododávky. Ovšem žádné extra užitné vlastnosti nečekejte byť okapotovaný pick-up určitě nabídne více praktičnosti.

Nitro Van bude k dispozici ve stejné specifikaci jako klasický model. Motory budou stejné, výbavy budou stejné a jediné v čem se tak vůz bude lišit je úprava interiéru za zadními sedadly.

Zcela rovná ložná plocha s malou přepážkou za zadními sedadly umožní převážet větší předměty. Bezpochyby bude k dispozici i přepážka, která oddělí zadní prostor od prostoru pro posádku a zvýší tak bezpečnost převozu některých nákladů.

Pokud se tato verze objeví i u nás, lze očekávat odpočet DPH díky homologaci N1. Za jaké ceny a kdy se tak stane prozatím nevíme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Dodge Nitro Van
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků