Dodge Nitro Van, užitek jen pro oko

Automobilka Dodge nabídne užitkovou verzi svého modelu Nitro, který se prodává i u nás. 4 570 mm dlouhé SUV tak bude jedním z mála, které bude továrně upraveno do jakési pseudododávky. Ovšem žádné extra užitné vlastnosti nečekejte byť okapotovaný pick-up určitě nabídne více praktičnosti.

Nitro Van bude k dispozici ve stejné specifikaci jako klasický model. Motory budou stejné, výbavy budou stejné a jediné v čem se tak vůz bude lišit je úprava interiéru za zadními sedadly.

Zcela rovná ložná plocha s malou přepážkou za zadními sedadly umožní převážet větší předměty. Bezpochyby bude k dispozici i přepážka, která oddělí zadní prostor od prostoru pro posádku a zvýší tak bezpečnost převozu některých nákladů.

Pokud se tato verze objeví i u nás, lze očekávat odpočet DPH díky homologaci N1. Za jaké ceny a kdy se tak stane prozatím nevíme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Dodge Nitro Van
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků