Dodge Charger: sedan/kupé z Chrysleru 300C

Podle dostupných informací představí Dodge na detroitském autosalonu čtyřdveřový sedan odvozený od sedanu Chrysler 300C. Bude mít stejnou přední masku jako kombi Dodge Magnum, oproti sesterskému Chrysleru 300C se ale bude střecha od B-sloupku svažovat, aby vytvořila sportovně vzhlížející záď, která připomíná kupé (že by inspirace v Mercedes-Benzu CLS?). To je rozdíl oproti starším generacím Chargeru, které nejenže jako kupé vypadaly, ale kupé skutečně byly. Dodge Charger se začne prodávat v druhé polovině roku jako model 2006.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků