Dodge Challenger bude i jako hot-rod

Americký koncern Chrysler plánuje letos v létě přijít na trh s „dragsterovou“ úpravou modelu Dodge Challenger. Na své si tak přijdou fanoušci sprintů a poněkud neobvykle vypadajících vozidel, známých pod označením hot-rod.

Nový paket má navazovat na modely Hemi Dart a Barracuda z šedesátých let 20. století a v současnosti probíhají jednání s americkou hot-rod asociací NHRA o vhodnosti použitých prvků. Automobilka si všechny detaily pečlivě střeží a tak žádné bližší specifikace ohledně výkonu, výroby, nebo ceny prozatím nejsou známy. Vzhledově nejblíže je prý k této verzi Dodge Challenger Super Stock z roku 2006.

Klepněte pro větší obrázek
Dodge Challenger Super Stock 2006
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků