Dočkáme se návratu Ferrari Dino?

Svět obletěly ilustrace možné podoby následníka legendárního Ferrari Dino. Mnoho příznivců maranellské automobilky by si přálo znovuzrození vozu, který by byl přístupný většímu počtu zákazníků.

S cenou okolo 100 tisíc dolarů by tak šlo o přímého konkurenta Porsche Boxster nebo Cayman. Neoficiální informace hovoří, že pokud by Dino někdy skutečně uzřelo světlo světa, dostalo by pod kapotu šestiválec s objemem tři litry a výkonem okolo 300 koní.

Myšlenka nového základního modelu se většině fanouškům líbí, ale ti pravověrní by takový krok považovali ránu pro exkluzivitu značky. Ačkoli je na obrázcích jen ilustrace, kterou zveřejnil motoristický magazín InfoMotori.com, podoba vozu se nezdá být nereálná. Malý sporťák, který nese stylistické prvky svých větších, výkonnějších a dražších modelů, je povedeným dílem. Pokud se Ferrari rozhodne Dino oživit, bude to jen dobře…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Zdroj: InfoMotori.com
Dino možná dorazí znovu

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků