Dočkáme se návratu Ferrari Dino?

Svět obletěly ilustrace možné podoby následníka legendárního Ferrari Dino. Mnoho příznivců maranellské automobilky by si přálo znovuzrození vozu, který by byl přístupný většímu počtu zákazníků.

S cenou okolo 100 tisíc dolarů by tak šlo o přímého konkurenta Porsche Boxster nebo Cayman. Neoficiální informace hovoří, že pokud by Dino někdy skutečně uzřelo světlo světa, dostalo by pod kapotu šestiválec s objemem tři litry a výkonem okolo 300 koní.

Myšlenka nového základního modelu se většině fanouškům líbí, ale ti pravověrní by takový krok považovali ránu pro exkluzivitu značky. Ačkoli je na obrázcích jen ilustrace, kterou zveřejnil motoristický magazín InfoMotori.com, podoba vozu se nezdá být nereálná. Malý sporťák, který nese stylistické prvky svých větších, výkonnějších a dražších modelů, je povedeným dílem. Pokud se Ferrari rozhodne Dino oživit, bude to jen dobře…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Zdroj: InfoMotori.com
Dino možná dorazí znovu

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků