Dočkáme sa nového coupé od MG Rover?

Ešte v roku 2004 predstavila automobilka MG-Rover, koncept coupé, odvodeného z modelu 75. Plány na jeho výrobu a predaj však boli zrušené kvôli finančným stratám, ktoré v tom roku automobilku doslova zrazili na kolená. Prednedávnom sme vás však informovali o novom čínskom vedení továrne Longbridge - Nanjing Auto. A práve táto spoločnosť s odstupom času zvažuje, či by nebolo dobré obohatiť európsky trh o toto vozidlo.

Podľa neoverených informácii bol práve minulý týždeň pri fabrike spozorovaný veľmi podobný voz už spomínanému Roveru  75 coupé. Vedenie automobilky zatiaľ neprezradilo nič konkrétne, ale výkonný riaditeľ Nanjing Auto už pred časom oznámil, že popri teraz vyrábanom modeli TF sa na linkách objavia aj ďalšie športové autá.

Ďalším modelom ktorý sa popri  MG-Roveri TF objaví, bude jeho rýchlejší brat s prívlastkom GT. Ten bol predstavený v tom istom roku, ako koncept 75 coupé.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rover 75 Coupe concept
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

včera | Jan Mička | 9 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 38 příspěvků