Dobrodružství ve čtyřech: Upravené Ducato s pohonem 4x4 má žebřík i hamaku

Vyrazit s partou kamarádů za dobrodružstvím je zábava pro všechny věkové kategorie. Mít k tomu dobrého společníka na čtyřech kolech je základ. Tohle by mohlo stačit.

Občas vám přineseme zprávu o nějakém expedičním speciálu, který pochází buď od samotné automobilky, nebo od externího úpravce. Dnešní kreace vyšla z varianty číslo 2. Německá firma Sunlight představila nový výtvor, který má základy ve Fiatu Ducato s pohonem všech kol.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte proto Sunlight Cliff 4x4, expediční speciál pro vícečlennou posádku. Větší nájezdové úhly přední části vozu, velké reflektory nad předním sklem, žebřík na zadní části nebo střechu s protiskluzovou podložkou. Spojte si to s pneumatikami do terénu a můžete jet na lyže, stanovat, na kola, ale i zdolávat skály.

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Uvnitř najdete dvě postele, z nichž jedna se dá předělat na pohodlnou pohovku. Nechybí samozřejmě stolek, sprcha a toaleta. Z praktického hlediska dobrodruzi ocení nespočet přihrádek ukrytých v bocích karoserie. 

Lahůdkou je pak hamaka, kterou lze snadno složit a poté nainstalovat na střechu. Cena vozu ještě nebyla zveřejněna. V přiloženém videu se můžete podívat na ukázku od samotných tvůrců.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 8 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 68 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků