Dobrodružství ve čtyřech: Upravené Ducato s pohonem 4x4 má žebřík i hamaku

Vyrazit s partou kamarádů za dobrodružstvím je zábava pro všechny věkové kategorie. Mít k tomu dobrého společníka na čtyřech kolech je základ. Tohle by mohlo stačit.

Občas vám přineseme zprávu o nějakém expedičním speciálu, který pochází buď od samotné automobilky, nebo od externího úpravce. Dnešní kreace vyšla z varianty číslo 2. Německá firma Sunlight představila nový výtvor, který má základy ve Fiatu Ducato s pohonem všech kol.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte proto Sunlight Cliff 4x4, expediční speciál pro vícečlennou posádku. Větší nájezdové úhly přední části vozu, velké reflektory nad předním sklem, žebřík na zadní části nebo střechu s protiskluzovou podložkou. Spojte si to s pneumatikami do terénu a můžete jet na lyže, stanovat, na kola, ale i zdolávat skály.

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Uvnitř najdete dvě postele, z nichž jedna se dá předělat na pohodlnou pohovku. Nechybí samozřejmě stolek, sprcha a toaleta. Z praktického hlediska dobrodruzi ocení nespočet přihrádek ukrytých v bocích karoserie. 

Lahůdkou je pak hamaka, kterou lze snadno složit a poté nainstalovat na střechu. Cena vozu ještě nebyla zveřejněna. V přiloženém videu se můžete podívat na ukázku od samotných tvůrců.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

včera | Vladimír Kadera | 52 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků
TEST Audi S8 TFSI quattro (420 kW): Lepší sportovní limuzína tu ještě nebyla!

Audi S8 TFSI quattro 420 kW

Specifikace testovacích automobilů se často vejdou na jeden papír velikosti A4. K testovanému Audi S8 bylo takových papírů 26.

19.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků