Dobrodružství ve čtyřech: Upravené Ducato s pohonem 4x4 má žebřík i hamaku

Vyrazit s partou kamarádů za dobrodružstvím je zábava pro všechny věkové kategorie. Mít k tomu dobrého společníka na čtyřech kolech je základ. Tohle by mohlo stačit.

Občas vám přineseme zprávu o nějakém expedičním speciálu, který pochází buď od samotné automobilky, nebo od externího úpravce. Dnešní kreace vyšla z varianty číslo 2. Německá firma Sunlight představila nový výtvor, který má základy ve Fiatu Ducato s pohonem všech kol.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte proto Sunlight Cliff 4x4, expediční speciál pro vícečlennou posádku. Větší nájezdové úhly přední části vozu, velké reflektory nad předním sklem, žebřík na zadní části nebo střechu s protiskluzovou podložkou. Spojte si to s pneumatikami do terénu a můžete jet na lyže, stanovat, na kola, ale i zdolávat skály.

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Chystáte se přespat v Jurském parku? Tak to bychom pro vás něco měli

Uvnitř najdete dvě postele, z nichž jedna se dá předělat na pohodlnou pohovku. Nechybí samozřejmě stolek, sprcha a toaleta. Z praktického hlediska dobrodruzi ocení nespočet přihrádek ukrytých v bocích karoserie. 

Lahůdkou je pak hamaka, kterou lze snadno složit a poté nainstalovat na střechu. Cena vozu ještě nebyla zveřejněna. V přiloženém videu se můžete podívat na ukázku od samotných tvůrců.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

dnes | Petr Schnagl | 31 příspěvků
Minitest Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid: Víme, že má duši!

Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid (minitest)

Nová Corolla je pohled na segment C po Japonsku. Mazdě to vyšlo, Toyota má v rukávu hybridní trumfy.

10.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků
Ostré Fordy Focus ST poprvé na českých silnicích: Ty to nabij a já vystřelím!

Ford Focus ST (první svezení)

Dva motory? Dvě verze karoserie? Ale kdepak. Dvě zcela odlišná auta! Jedno je příjemný společník pro dlouhé cestování, to druhé snese porovnání s nejlepšími.

8.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 38 příspěvků