Do skladu s veterány pustili profesionála s dronem. Jeho záběry nemají obdoby

Americkým skladem veteránů proletěl dron. Pilot se na tuto odvážnou akci připravoval dva dny.

Lidé by v současnosti kvůli novému koronaviru měli cestovat co nejméně a úplně nejlepší by bylo, kdyby zůstali doma a vůbec nevycházeli. V návaznosti na to jsme vám přinesli výběr automobilových muzeí, které můžete navštívit z domova, a omalovánky, které pro vaše ratolesti přichystal například Mercedes-Benz nebo designér Ian Callum.

Galerie: Muzeum Ferrari spustilo výstavu oslavující Michaela Schumachera

Galerie: Muzeum Ferrari spustilo výstavu oslavující Michaela Schumachera

Dnes tu pro vás máme jedno zajímavé video, které vzniklo v Classic Auto Mall v americkém státě Pennsylvania. Nečekáme samozřejmě, že by se někdo z našich čtenářů po skončení karantény sbalil a odjel se podívat do Ameriky na veterány, ale video pro vás může mít slušnou hodnotu, ať už je karanténa, nebo ne.

V tomto komplexu se nachází 1400 aut, drtivá většina z nich je na prodej a na své si přijde opravdu každý. K vidění jsou exempláře od počátku minulého století až po zlatá sedmdesátá léta. Video z tohoto komplexu vytvořil Nick Lang, který se chopil ovladače od kamerového dronu a nasadil si brýle DJI First Person View.

Nejdražší filmová auta v historii: Bullitt je až třetí. Porazil ale Eleanor i Generála

Nejdražší filmová auta v historii: Bullitt je až třetí. Porazil ale Eleanor i Generála

S dronem pak celé muzeum perfektně proletěl a přivedl tak na svět unikátní záběry. Na video se připravoval dva dny. Magazínu Car & Driver pak prozradil, že během natáčení seděl v jednom z vystavených vozů přímo uprostřed obchodu.

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 124 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 24 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků