Do skladu s veterány pustili profesionála s dronem. Jeho záběry nemají obdoby

Americkým skladem veteránů proletěl dron. Pilot se na tuto odvážnou akci připravoval dva dny.

Lidé by v současnosti kvůli novému koronaviru měli cestovat co nejméně a úplně nejlepší by bylo, kdyby zůstali doma a vůbec nevycházeli. V návaznosti na to jsme vám přinesli výběr automobilových muzeí, které můžete navštívit z domova, a omalovánky, které pro vaše ratolesti přichystal například Mercedes-Benz nebo designér Ian Callum.

Galerie: Muzeum Ferrari spustilo výstavu oslavující Michaela Schumachera

Galerie: Muzeum Ferrari spustilo výstavu oslavující Michaela Schumachera

Dnes tu pro vás máme jedno zajímavé video, které vzniklo v Classic Auto Mall v americkém státě Pennsylvania. Nečekáme samozřejmě, že by se někdo z našich čtenářů po skončení karantény sbalil a odjel se podívat do Ameriky na veterány, ale video pro vás může mít slušnou hodnotu, ať už je karanténa, nebo ne.

V tomto komplexu se nachází 1400 aut, drtivá většina z nich je na prodej a na své si přijde opravdu každý. K vidění jsou exempláře od počátku minulého století až po zlatá sedmdesátá léta. Video z tohoto komplexu vytvořil Nick Lang, který se chopil ovladače od kamerového dronu a nasadil si brýle DJI First Person View.

Nejdražší filmová auta v historii: Bullitt je až třetí. Porazil ale Eleanor i Generála

Nejdražší filmová auta v historii: Bullitt je až třetí. Porazil ale Eleanor i Generála

S dronem pak celé muzeum perfektně proletěl a přivedl tak na svět unikátní záběry. Na video se připravoval dva dny. Magazínu Car & Driver pak prozradil, že během natáčení seděl v jednom z vystavených vozů přímo uprostřed obchodu.

Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

dnes | Vladimír Kadera | 9 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 79 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků