Do nového roku vstoupila mnohá auta se slevami

Nový rok je vždy jakousi novou startovní čarou, na níž mnozí chtějí stanout s čistým štítem. V případě automobilů to většinou znamená, že modely s datem výroby předešlého roku nabízejí s různě atraktivními slevami. Nejinak mnohé značky vstoupily i do roku 2002.
Do nového roku vstoupila mnohá auta se slevami

Zlevňování se různé automobilky zhostily různým způsobem. Některé ji časově omezily, další poskytují slevu na výbavu případně nulový leasing při složení určité zálohy. Některé automobilky poskytují slevu na všechny modely, některé nechávají rozhodnutí na dealerech.

Citroen

Do druhého roku třetího tisíciletí vstoupila značka Citroen Česká republika výhodnými nabídkami, při nichž zákazníci mohou zakoupit auta s výhodou 60% slevy na nadstandardní vybavení. Nabídka se týká nejprodávanějších modelů Xsara, Xsara Picasso, (osobní) Berlingo i novinky loňského roku C5. Nejvýhodnější je tedy nákup nejvíce vybavených vozů. Stranou v zimních měsících nezůstává ani nabídka na užitkové vozy: kupříkladu Citroen Jumper se nabízí se slevou až 100 000 Kč. Zvýhodnění platí jen do konce ledna.

Nissan

Do nového roku vstoupil japonský Nissan tradičně s příjemným dárkem pro zákazníky – novoroční slevou plných sedmi procent z pořizovací ceny každého osobního, terénního či užitkového automobilu vyrobeného v roce 2001. Kromě toho od začátku letošního roku významně poklesly také základní ceny nových automobilů Nissan Almera Sedan (až o 25 tisíc Kč) a Nissan Maxima QX (až o 32 tisíc).

Peugeot

Francouzský Peugeot připravil pro své zákazníky na úvod roku výhodné podmínky při nákupu vybraných modelů Peugeot 307 a 406. Při nákupu modelu 307 v hotovosti získá zákazník bonus na autopříslušenství popřípadě doplňky vozu ve výši až 40 tisíc korun. V případě nákupu modelu 307 na leasing, získá zákazník automaticky havarijní pojištění v leasingových splátkách. U modelu 406 získá zákazník zdarma pneumatiky a servis po dobu 3 let nebo do 100 000 najetých kilometrů při nákupu na leasing. U verze 406 Break existuje navíc sleva 25 000 Kč. Při nákupu modelu 406 v hotovosti získá zákazník slevu na verzi sedan v hodnotě 76 tisíc Kč a slevu na verzi Break v hodnotě 101 000 Kč. Akce trvá jen do konce ledna 2002.

Fiat a Alfa Romeo

Italské automobilky Fiat a Alfa Romeo připravily pro potenciální zájemce o vozy těchto značek zajímavé cenové výhody, jež budou v platnosti do konce března. Akce se týká modelů Seicento (cenová výhoda až 23 000 Kč), Punto (až 33 tisíc), Ducato (až 70 tisíc bez DPH) a také a také Alfa 156. U ní si zákazníci mohou vybrat dokonce z pěti variant zvýhodnění – nulový leasing (od 45 % akontace), levný leasing (splátky na 60 měsíců), tři roky pojištění zdarma, standardní leasing či půjčka se všemi jejími výhodami (Fortecredit).

Seat

Leden a únor budou pořádně horké pro všechny příznivce značky Seat - u prodejců se totiž objevují modely Ibiza, Cordoba včetně verze Vario, Leon, Toledo a Inca roku výroby 2001, jež jsou cenově zvýhodněné o desítky tisíc korun. Největší zvýhodnění – 70 000 Kč – se vztahuje na sedany Seat Toledo. Až 35 000 korun pak ušetří zákazníci, kteří se u prodejců rozhodnou pro některý vůz z řady Ibiza. Seat nezapomíná ani na podnikatele a na praktické dodávky Inca roku výroby 2001 poskytuje bonus až 30 000 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků