Do českého Hyundai Nošovice poputujú nárazníky zo Slovenska

Nošovická fabrika Hyundai sa ešte ani nezačala stavať - základný kameň by mal byť položený v septembri budúceho roku, no už teraz je jasné, že na montážne linky fabriky poputujú aj súčiastky zo Slovenska. Bude sa jednať o nárazníky, ktoré bude dodávať žilinský závod Hyundai Mobis. Prioritou Mobisu však pochopiteľne bude výroba komponentov a súčiastok pre rozostavaný závod Kia v Žiline.

V budúcnosti sa pravdepodobne dočkáme ďalšieho rozvoja spolupráce medzi českým Hyundaiom a slovenskou Kiou v otázke subdodávateľov, čo isto prinesie nezanedbateľné výrobné úspory.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků