Dny otevřených dveří u dealerů Hyundai

Od 9.10 do 16.10.2001 probíhá u všech dealerů značky Hyundai akce „Hyundai s úsměvem“, nebo-li týden otevřených dveří.
Dny otevřených dveří u dealerů Hyundai

Typickým průvodním jevem je, že k dispozici je celá řada akčních nabídek a k vybraným modelům dostanete vždy něco navíc oproti standardní výbavě. A přitom nezaplatíte ani o korunu víc.

Ačkoliv akce „Hyundai s úsměvem“ probíhá pouze v týdnu od 9. do 16. října, níže uvedená speciální nabídka platí i na všechny vozy závazně objednané u autorizovaných prodejců až do 16. listopadu s dodávkou do konce tohoto roku.

Atos Prime (pouze vozy modelového roku 2001, tj. verze GL)

Metalíza zdarma nebo sada zimních pneu Goodrich, tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 7.000 vč. DPH

Accent (pouze vozy modelový rok 2001 )

Klimatizace zdarma (tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 29.900) nebo sleva Kč 20.000 vč. DPH

Elantra, Trajet (všechny verze)

Sada zimních pneu Goodrich, střešní nosič Thule a střešní box Thule Polar 500 zdarma, tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 23.340 vč. DPH u vozu Elantra, resp. Kč 26.100 vč. DPH u vozu Trajet

XG (pouze vozy s 15´´ koly)

Radiotelefon Blaupunkt Antares, kola z lehkých slitin AEZ 16´´, sada pneu Goodrich Profiler 16´´, tj. cenová výhoda pro zákazníka v hodnotě Kč 77.500 vč. DPH

Zákaznické centrum Hyundai

V souvislosti s Týdnem otevřených dveří bylo uvedeno do provozu Zákaznické centrum Hyundai. Na bezplatné telefonní lince 0800 10 12 14 budou zákazníkům podávány veškeré informace, a to nejenom v souvislosti s právě probíhající akcí „Hyundai s úsměvem“, ale též všechny informace o modelech, cenách, technických parametrech, dealerské síti Hyundai, apod. Pro prvních sto volajících zákazníků značky Hyundai je navíc připraven dárek v podobě koženého fotbalového míče s tematikou Mistrovství světa ve fotbale, které se příští rok koná v Korei a v Japonsku. Pokud vás napadá otázka proč právě fotbalový míč, tak je to proto, že Huyndai je jedním ze sponzorů šampionátu.

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků