Dny otevřených dveří u dealerů Hyundai

Od 9.10 do 16.10.2001 probíhá u všech dealerů značky Hyundai akce „Hyundai s úsměvem“, nebo-li týden otevřených dveří.
Dny otevřených dveří u dealerů Hyundai

Typickým průvodním jevem je, že k dispozici je celá řada akčních nabídek a k vybraným modelům dostanete vždy něco navíc oproti standardní výbavě. A přitom nezaplatíte ani o korunu víc.

Ačkoliv akce „Hyundai s úsměvem“ probíhá pouze v týdnu od 9. do 16. října, níže uvedená speciální nabídka platí i na všechny vozy závazně objednané u autorizovaných prodejců až do 16. listopadu s dodávkou do konce tohoto roku.

Atos Prime (pouze vozy modelového roku 2001, tj. verze GL)

Metalíza zdarma nebo sada zimních pneu Goodrich, tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 7.000 vč. DPH

Accent (pouze vozy modelový rok 2001 )

Klimatizace zdarma (tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 29.900) nebo sleva Kč 20.000 vč. DPH

Elantra, Trajet (všechny verze)

Sada zimních pneu Goodrich, střešní nosič Thule a střešní box Thule Polar 500 zdarma, tj. cenová výhoda pro zákazníka Kč 23.340 vč. DPH u vozu Elantra, resp. Kč 26.100 vč. DPH u vozu Trajet

XG (pouze vozy s 15´´ koly)

Radiotelefon Blaupunkt Antares, kola z lehkých slitin AEZ 16´´, sada pneu Goodrich Profiler 16´´, tj. cenová výhoda pro zákazníka v hodnotě Kč 77.500 vč. DPH

Zákaznické centrum Hyundai

V souvislosti s Týdnem otevřených dveří bylo uvedeno do provozu Zákaznické centrum Hyundai. Na bezplatné telefonní lince 0800 10 12 14 budou zákazníkům podávány veškeré informace, a to nejenom v souvislosti s právě probíhající akcí „Hyundai s úsměvem“, ale též všechny informace o modelech, cenách, technických parametrech, dealerské síti Hyundai, apod. Pro prvních sto volajících zákazníků značky Hyundai je navíc připraven dárek v podobě koženého fotbalového míče s tematikou Mistrovství světa ve fotbale, které se příští rok koná v Korei a v Japonsku. Pokud vás napadá otázka proč právě fotbalový míč, tak je to proto, že Huyndai je jedním ze sponzorů šampionátu.

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků