8
Fotogalerie

Dnešní TV Svět motorů: Výstava elektromobilů, skvělé Suzuki a Martin Vaculík na dovolené

Dnešní večer ve 20:30 na Nova Action a Voyo: Nový díl TV Světa motorů! e-SALON 2023 s Michalem Dokoupilem – nový Hyundai Santa Fe, elektrické kamiony a motorky. Martin Vaculík s VW Grand California. A test výborně naladěného malého SUV.

Dnes ve 20:30 na Nova Action. A na Voyo

Každou středu večer můžete  počítat s novým dílem TV Světa motorů. Již 31. díl odvysílá stanice Nova Action dnes, 29. listopadu ve 20:30. Všechny díly najdete také na Voyo.

S machrem na technologie na e-SALONu

Náš specialista na moderní technologie Michal Dokoupil navštívil e-SALON 2023, veletrh čisté mobility, technologií a řešení pro elektromobilitu. Hlavním tahákem byl nový Hyundai Santa Fe, ale zajímavosti našel u každého stánku. Velkými novinkami jsou elektrické kamiony a nová značka pořádných elekromotorek, na které bude stačit řidičák skupiny B.

Martin Vaculík kempuje s VW Grand California

Náš štáb nedal Martinu Vaculíkovi pokoj ani na dovolené, protože si na ní vzal Volkswagen Grand California, velkou obytnou dodávku na základech Crafteru. Martin předvede, jak se leze na horní postel bez schůdků, které nechává doma, protože zabírají příliš místa. Samozřejmě také rozebere, jaký je modernizovaný motor 2.0 Bi-TDI ve spojení s automatem.

Suzuki S-Cross: Skvělé malé SUV

Suzuki za férové peníze nabízí bytelná a funkční auta, kterým dnes nechybí ani kvalitní design a interiér. A stále nabízí pohon všech kol i do nejmenších modelů. Honza Mička vyzkouší model S-Cross, který je dnes s cenou od 544.900 Kč možná tou nejlepší nabídkou v nabitém segmentu malých SUV.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud