Divák narušil přenosy F1 po celém světě. Mňoukáním imitoval zvuk formulí

Také jste jako malí imitovali zvuk monopostů Formule 1? Nadšený divák se s tím dostal až do světového přímého přenosu.

Viděli jste o víkendu přímý přenos z Velké ceny USA? Jelo se s časovým posunem, což pro nás, motoristické fanoušky, vycházelo jako ideální večerní program na neděli. Možná jste si také pustili hlasitost na víc a užívali si zajímavě rozjetého závodu. Poté vás ale určitě zaujaly zvuky, které se linuly na pozadí.

Jezdci zrovna kroužili deváté kolo, když v tom do přenosu vstupovalo hlasité "mňoauu". Sám jsem nevěřícně koukal, vždyť nějak takto jsme ve školce monoposty, tehdy ještě o poznání hlasitější a atmosféricky plněné, napodobovali. Proniklo to do celosvětového vysílání, zaskočeni tak byli všichni moderátoři. David Croft z ESPN v přiloženém videu glosoval: „Skvělé imitace formulí 1. Připomíná mi to spíše než dnešní motory turba z osmdesátek.“

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Zvuk pocházel z ruchových mikrofonů. Ty během závodu snímají zvuk ze závodní dráhy. Zřejmě nebyly dostatečně střeženy a tak se k nim dostal tento šprýmař. Za imitaci má ovšem od nás palec nahoru. Mohl světu sdělit cokoli, ale místo toho nám takto zamňoukal a rozesmál kde koho, včetně mně.

Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

včera | Miro Mihálik
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků